BREAKING NEWS

Finalizohet një tjetër OPERACION antidrogë në Portin e Durrësit, kapet sërish lëndë narkotike në të njëjtin konteiner, e treta herë brenda korrikut

Finalizohet një tjetër OPERACION antidrogë në Portin e
x
BREAKING NEWS

Do ketë goditje në nivele të larta shtetërore? Spartak Ngjela paralajmëron zhvillime të bujshme: Shqiptarët po presin!

Do ketë goditje në nivele të larta shtetërore? Spartak
x
BREAKING NEWS

Bilanci i koronavirusit/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat e 24 orëve të fundit: Asnjë humbje jete, ja sa raste të reja u shënuan

Bilanci i koronavirusit/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Rama, Vuçiç dhe Zaev vënë firmat, nënshkruhet marrëveshja e rëndësishme mes Shqipërisë, Maqedonisë dhe Serbisë

Rama, Vuçiç dhe Zaev vënë firmat, nënshkruhet
x
BREAKING NEWS

GJKKO merr vendimin për zyrtarët e arrestuar të Hipotekës në Tiranë. Zbardhet çfarë u vendos

GJKKO merr vendimin për zyrtarët e arrestuar të Hipotekës
x
BREAKING NEWS

“Përkthyesi ma shkatërroi mesazhin!”/ Kryeministri Rama i surprizon të gjithë në Samitin e Shkupit, ‘thumbon’ Zaevin dhe ‘shigjeton’ ashpër Albin Kurtin: Të ndarë jemi të vegjël!

“Përkthyesi ma shkatërroi mesazhin!”/ Kryeministri Rama i
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha paraqitet në Gjykatën e Posaçme, zbardhet arsyeja

Lulzim Basha paraqitet në Gjykatën e Posaçme, zbardhet arsyeja
x
BREAKING NEWS

Tronditet Lushnja që në orët e para të mëngjesit/ Rëndohet bilanci, humb jetën 30-vjeçari dhe plagosen rëndë tre persona të tjerë. Zbardhet shkaku i konfliktit mes kushërinjve

Tronditet Lushnja që në orët e para të mëngjesit/
x

Gossip

Nuk përmbahen drejtuesit dhe të ftuarit/ Plasin të qeshurat në studio, Antonela i kërkon këshilla për marrëdhënien në çift Spartak Ngjelës, përgjigjja e avokatit i la pa fjalë: Unë fle me burra jo me... (VIDEO)

Nuk përmbahen drejtuesit dhe të ftuarit/ Plasin të qeshurat

Mbrëmjen e kaluar në emisionin sportiv "Top Arena" në Top Channel si i ftuar special ishte avokati i njohur Spartak Ngjela, ku me batutat e tij ka shkaktuar mjaft të qeshura në sallë.

Ishte Antonela Berisha, ish-konkurrentja e “Përputhen” ku ka marrë mjaft vëmendje dhe ka dhuruar show i ka bërë një pyetje të sikletshme avokatit.

Antonela: Avokat kë thënë dikurë që nuk është me rëndësi me kë flen, por me kë zgjohesh. Si t’ja bëjmë që t’i bashkojmë të dya bashkë, çfarë këshillë na jep?

Ngjela: Më vjen shumë keq se po të ishe burrë do të përgjigjesha. Këtë e dini vetëm ju

Antonela: Po në me burra flemë, nuk flemë me femra.

Ngjela: Vërtetë që fle me atë, por zgjohet me të dashurin.

Patjetër që gjatë dialogut në skenë kanë shpërthyer të qeshurat.