BREAKING NEWS

Do kandidojë në Durrës përballë Bashës? Vjen reagimi i papritur i kryeministrit Rama: Mos hapni llafe kot. Ja cilin qytet kam zgjedhur

Do kandidojë në Durrës përballë Bashës? Vjen
x

Gossip

Nuk përmbahet Dua Lipa, publikon foto me të dashurin nga shtrati

Nuk përmbahet Dua Lipa, publikon foto me të dashurin nga shtrati

Prej më shumë se një viti, Dua Lipa po shijon romancën e saj me Anwar Hadid, vëllain e motrave bukuroshe Gigi dhe Bella Hadid.
Ata duken çdo ditë e më të lumtur krah njëri-tjetrit.

Këngëtarja dhe modeli së fundmi kanë shtuar një anëtar të ri në familjen e tyre, ata adoptuan një qen, të cilin e quan Dexeter.

Së fundmi këngëtarja ka postuar një foto në ‘Instagram’, ku shihet në shtrat me të dashurin e saj, ndërsa në mes tyre është edhe qenushi.

Nuk përmbahet Dua Lipa, publikon foto me të dashurin nga shtrati