BREAKING NEWS

Një humbje e madhe / Koronavirusi i merr jetën aktorit dhe regjisorit të famshëm shqiptar

Një humbje e madhe / Koronavirusi i merr jetën aktorit dhe regjisorit
x

Gossip

Nuk pritej kaq shpejt! Pasi bëri bujë me deklaratat e saj, Shqipe Hysenaj i befason të gjithë me lëvizjen e fundit

Nuk pritej kaq shpejt! Pasi bëri bujë me deklaratat e saj, Shqipe

Shqipe Hysenaj, ish-konkurrentja e "Përputhen" ka zbuluar një detaj të rëndësishëm për "Prive".

Një ndër pyetjet ka përfshirë dhe konkurrentët e "Përputhen", duke e vënë Shqipen para një zgjedhjeje. "Nëse do mund të karantinoheshe vetëm me Andin ose Atdheun, cilin do zgjidhje?", është pyetur ajo.

"Njeriun tim të zemrës, që nuk ka lidhje me ata të dy", tha Shqipja, duke lënë të kuptohet që tashmë është në një lidhje.