BREAKING NEWS

Zbardhet çfarë vendosi GJKKO për ish-deputetin e PS, Alqi Bllako. Prokurori tregon veprimet hetimore, ja kërkesa urgjente e avokatëve

Zbardhet çfarë vendosi GJKKO për ish-deputetin e PS, Alqi
x
BREAKING NEWS

Reagon menjëherë BE-ja pas takimit me Qeverinë dhe ka një mesazh të fortë: Kemi shqetësime serioze për ...

Reagon menjëherë BE-ja pas takimit me Qeverinë dhe ka një
x
BREAKING NEWS

TRAGJIKE/ Gjendet i vdekur pronari i hotelit, policia zbardh detajet për biznesmenin: U dogj brenda dhomës

TRAGJIKE/ Gjendet i vdekur pronari i hotelit, policia zbardh detajet për
x
BREAKING NEWS

10 ditë të nxehta për Vuçiçin, duhet të zgjedhë të njohë Kosovën dhe të bojkotojë Putinin, ose do të pësojë të njëjtin fat si Rusia, ja takimet e vështira që e presin presidentin serb

10 ditë të nxehta për Vuçiçin, duhet të
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Berisha është fajtor për vrasjen e rreth 3 mijë vetëve, ka djegur njerëz të gjallë dhe ka eliminuar kundërshtarë politikë, bashkë me Metën janë bashkëpunëtorë për grabitjen e floririt të Krrabës, ja çfarë ndodhi pasi e vodhën...

Frrok Çupi: Berisha është fajtor për vrasjen e rreth 3
x
BREAKING NEWS

Nis protesta para Kryeministrisë. Zbardhet çfarë po ndodh

Nis protesta para Kryeministrisë. Zbardhet çfarë po ndodh
x
BREAKING NEWS

Çfarë do të ndodhë në hapësirën shqiptare? Niko Peleshi jep lajmin: Nënshkruhet sot kontrata 6 milionë dollarë

Çfarë do të ndodhë në hapësirën shqiptare?
x
BREAKING NEWS

Rama mbledh në “Vilën 30” ambasadorët e huaj, zbardhet arsyeja e takimit

Rama mbledh në “Vilën 30” ambasadorët e huaj,
x

Gossip

Nuk pritej ky vendim/ Përçahen “Goca dhe Gra”, ja kush do të jetë e ftuar në dasmën e Arminës dhe kur do zhvillohet ceremonia e madhe

Nuk pritej ky vendim/ Përçahen “Goca dhe Gra”, ja kush

Armina Mevlani do të martohet këtë të dielë duke kurorëzuar kështu historinë disa vjeçare të dashurisë me Shkëlzen Berishën, djalin e ish-kryeministrit Sali Berisha.

Dasma do të zhvillohet në një agroturizëm në dalje të Tiranës, fustani i Arminës do të jetë Vivenne Westwood dhe do të ketë të ftuar nga politika, bota e televizionit, personazhe publikë, etj.

Mësohet se jo të gjitha vajzat me të cilat Armina drejton “Goca dhe Gra” do të jenë të ftuara në festën e madhe. Fatma Haxhialiu dhe Jerina Lalaj nuk janë të ftuara në festë, ndërkohë që e vetmja që do të jetë në dasmën e shumëpritur të Arminës do të jetë, Dalina Buzi.

Mesa duket Armina nuk ka një raport shumë të afërt me Fatmën dhe Jerinën, prandaj dhe ka zgjedhur mos ti bëjë pjesë të gëzimit të saj.

Më të lexuarat