BREAKING NEWS

“Hakerat po shantazhojnë”, Eksperti i IT bën paralajmërimin e fortë: Publikimet janë mesazhe, sulmi kibernetik vazhdon

“Hakerat po shantazhojnë”, Eksperti i IT bën
x
BREAKING NEWS

“Dëm katastrofik i privatësisë”/ Eksperti i kriminalistikës ngre alarmin dhe bën paralajmërimin e fortë: Bisedat e 506 mijë shqiptarëve në WhatsApp janë nxjerrë në shitje

“Dëm katastrofik i privatësisë”/ Eksperti i
x
BREAKING NEWS

SKANDALI në Qatar/ FIFA nis hetimet ndaj kombëtares serbe, vjen reagimi i ministrit të Jashtëm: Hipokrizi, Kosova pjesë e Serbisë!

SKANDALI në Qatar/ FIFA nis hetimet ndaj kombëtares serbe, vjen
x
BREAKING NEWS

Mbledhja e dy parlamenteve/ Vasili shpjegon pse braktisi seancën e përbashkët: Vëllezërit nga Kosova kanë paguar oligarkët për të ardhur në tokën amë! Ballkani Hapur tradhtia më e madhe

Mbledhja e dy parlamenteve/ Vasili shpjegon pse braktisi seancën e
x
BREAKING NEWS

“Protesta do mbahet para Kryeministrisë”, Berisha i bën thirrjen e fortë Bashkisë dhe e paralajmëron

“Protesta do mbahet para Kryeministrisë”, Berisha i bën
x
BREAKING NEWS

Presidenti Begaj merr vendimin, i jep nënshtetësinë shqiptare këngëtares Dua Lipa

Presidenti Begaj merr vendimin, i jep nënshtetësinë shqiptare
x
BREAKING NEWS

“Bojkotoi” seancën e përbashkët plenare, Berisha zbulon arsyen pse u largua nga parlamenti

“Bojkotoi” seancën e përbashkët plenare, Berisha
x
BREAKING NEWS

Rama merr fjalën në Kuvendin historik Shqipëri-Kosovë, deputetët e PD-së marrin vendimin e papritur! Çfarë ndodhi?

Rama merr fjalën në Kuvendin historik Shqipëri-Kosovë,
x

Gossip

Nuk pritej, ndodh për herë të parë në Përputhen! Dy konkurrentët...(FOTO)

Nuk pritej, ndodh për herë të parë në Përputhen!

Këtë puntatë duket se “Përputhen” arriti misionin , për herë të parë dy të rinj pëlqehen shumë me njëri tjetrin dhe puthen në mes të studios, pa marrë parasysh kohën e shkurtër që njihen dhe asgjë tjetër.

Nuk pritej, ndodh për herë të parë në Përputhen!

Ishte Laura dhe Arbi, dy konkurrentët të cilët pas takimit zbuluan se kishin shumë kimi me njëri-tjetrin dhe u desh një kërcim në studio me këngën e tyre të preferuar, që të përjetonin një puthje të gjatë dhe të bukur.

Pas puthjes romantike, Laurës madje iu mbushën sytë me lot dhe teksa dridhej tha se ndihej ‘si adoleshente’.

Nuk pritej, ndodh për herë të parë në Përputhen!
Padyshim puthja u prit mire nga opinionistët, madje Arjani tha se puthja ishte shumë e vërtetë dhe e ndjerë, madje tha se Laura ka rënë në dashuri me shikim të parë.

Nuk pritej, ndodh për herë të parë në Përputhen!

“Puthja më e bukur dhe me gjata. Më e ndjera. Duke partë takimin, do thoja për Laurën, ka rënë në dashuri me shikim të parë. I besoj pak këtyre dashurive me shikim të parë, kur ndodhin nuk ke më ça tu bësh. Laura është e sinqertë, ndihej shumë mirë, ka rënë në dashuri. Puna është si e ndjen Arbi këtë gjë”- tha Arjani.

Nuk pritej, ndodh për herë të parë në Përputhen!

Opinionisti pyeti edhe Arbi, se cili ishte qëndrimi apo ndjenjat e tij pas puthjes me Laurën. Ai pohoi se ka shumë tërheqje për të, por nuk mund të fliste akoma për dashuri.

“Unë kam tërheqje, ja kam thënë, edhe fizikisht edhe karakter. Nuk mund të flas për dashur, por që më pëlqen. Doja të ndihej mirë”- tha Arbi.

Por duket se e gjithë situate nuk u prit aq mirë nga konkurrentët e tjerë, të paktën nga djemtë. Petro dhe Remili u shprehën se nuk do donin të dilnin në takim me Laurën pas puthjes me Arbin.

Por në fund të puntatës, Arbi zgjodhi Anxhelën dhe Laura nuk e priti aspak mirë zgjedhjen e tij. Madje, lëvizjen e Arbit e pritën keq edhe konkurrentët e tjerë të cilët prisnin që ai të zgjidhte Laurën për ta njohur me tej pas asaj puthjeje