BREAKING NEWS

Fatos Klosi: Meta do të bëjë gjithçka për të bllokuar formimin e qeverisë nga PS, pakti PD-LSI nuk e kënaq, presidenti nuk ja ka besën Bashës

Fatos Klosi: Meta do të bëjë gjithçka për të
x

Gossip

Nuk pritej! Një tjetër konkurrent i njohur i Përputhen lë emisionin

Nuk pritej! Një tjetër konkurrent i njohur i Përputhen lë

Elvisi është një ndër konkurrentët më të komentuar në "Përputhen", i cili fillimisht u pa në takim me Tean. Pasi Tea vendosi për Andin, ai doli në takim me Melisën. 

Së fundmi, në rrjet kanë qarkulluar lajme se Elvisi është larguar nga "Përputhen". Ai ka munguar në puntatat e fundit dhe nuk dihet nëse do të rikthehet. Mungesa e tij nuk është komentuar në studio, prandaj nuk mund ta themi me siguri se çfarë po ndodh.

Nuk pritej! Një tjetër konkurrent i njohur i Përputhen lë

Më të lexuarat