BREAKING NEWS

Ja se si nobelisti Montagnier po hedh në erë Big Farmën dhe po zbardh veprimet kriminale me covid 19

Ja se si nobelisti Montagnier  po hedh në erë Big Farmën dhe  po
x

Gossip

Nuk pritej! U largua me bujë nga "Përputhen", Ana në një lidhje me reperin e njohur shqiptar

Nuk pritej! U largua me bujë nga "Përputhen", Ana në

Pak kohë më parë, në media u përfol për një lidhje mes ish-konkurrentes së "Përputhen", Anës dhe reperit Bardhi. Dyshja u fotografuan në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe pamjet bënë xhiron e rrjetit.

Mirëpo, vetë Ana i mohoi këto lajme, duke u shprehur: “Djali në fjalë, Bardhi, është një person që e kam shumë xhan, e  vlerësoj shumë, njihemi prej kohësh. Nuk ka asnjë romancë, ka një miqësi dhe po punojmë për disa gjëra bashkë."

Së fundmi, ish-konkurrentja i ka habitur të gjithë. Në një intervistë për "Prive", pyetjes "Nga një deri në pesë sa je e varur pas seksit?", ajo iu përgjigj: pyet Bardhin.

Me replikën e saj Ana lë të kuptohet që ajo dhe Bardhi kanë një marrëdhënie intime me njëri-tjetrin, duke konfirmuar kështu lidhjen e tyre.

Nuk pritej! U largua me bujë nga "Përputhen", Ana në

Më të lexuarat