BREAKING NEWS

Emri/ Identifikohet autori që qëlloi Sali Berishën dhe e shtriu në tokë

Emri/ Identifikohet autori që qëlloi Sali Berishën dhe e shtriu
x
BREAKING NEWS

Grushtoi në mes të turmës Berishën, dalin pamjet e fundit, protestuesit kapin autorin dhe...(VIDEO)

Grushtoi në mes të turmës Berishën, dalin pamjet e fundit,
x
BREAKING NEWS

Gjakosja e Sali Berishës, “Shqiponjat” dhe ambulanca me urgjencë te selia e PD (FOTO)

Gjakosja e Sali Berishës, “Shqiponjat” dhe ambulanca me
x
BREAKING NEWS

FOTO/ I mbuluar me gjak, ky është personi që goditi me grusht në mes të turmës Sali Berishën (VIDEO)

FOTO/ I mbuluar me gjak, ky është personi që goditi me grusht
x
BREAKING NEWS

Incidenti i rëndë/ Pas sulmit dhe gjakosjes së Sali Berishës, ish kryeminsitri merr vendimin urgjent

Incidenti i rëndë/ Pas sulmit dhe gjakosjes së Sali
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha i gjakosur në protestë, truprojat e ish-kryeministrit dërrmojnë keq autorin (VIDEO)

Sali Berisha i gjakosur në protestë, truprojat e ish-kryeministrit
x
BREAKING NEWS

Plas keq në protestë/ Gjakoset ish kryeministri Sali Berisha, bie përtokë pasi qëllohet me... (VIDEO)

Plas keq në protestë/ Gjakoset ish kryeministri Sali Berisha, bie
x
BREAKING NEWS

Samiti i BE nën kërcënimin e protestuesve të Sali Berishës dhe Ilir Metës, thirrje për të dalë me dhunë në “Dëshmorët e Kombit”

Samiti i BE nën kërcënimin e protestuesve të Sali
x

Gossip

"Nuk rezistoja dot", nuk përmbahet dot këngëtari i njohur shqiptar: Bëja seks 2-3 herë në ditë!

"Nuk rezistoja dot", nuk përmbahet dot këngëtari i

Kjo deklaratë e rokerit Valon Shehu ka ndezur edhe më shumë skenën e spektaklit “Dance Albania”.

Këngëtari ka rrëfyer se në një fazë të jetës së tij, ka përdorur steroidet për të ndihmuar stërvitjen në palestër dhe si efekt anësor të saj ka pasur çrregullime hormonale të cilat nxisnin dëshirën për të kryer marrëdhënie.

“Bëja seks 2-3 herë në ditë, nuk rezistoja dot”, është shprehur Valoni.