BREAKING NEWS

Ja se si nobelisti Montagnier po hedh në erë Big Farmën dhe po zbardh veprimet kriminale me covid 19

Ja se si nobelisti Montagnier  po hedh në erë Big Farmën dhe  po
x

Gossip

Nuk shkoi gjithçka mirë në puntatën e fundit të çiftit, Teas i ndodhi ajo që nuk e priste, del fotoja që nuk e keni parë

Nuk shkoi gjithçka mirë në puntatën e fundit të

Andi dhe Tea janë çifti i parë i këtij sezonin të Për'puthen. Çifti bëri të ditur vendimin për t’u larguar nga emisioni dhe për të vazhduar përvojën e tyre jashtë trysnisë së kamerave.

Pas një bisede të shkurtër në studio dhe një vallëzimi klasik, ata qerasën të pranishmit me llokume dhe u larguan.

Në Për'puthen u shfaqën momentet më të bukura të çiftit përgjatë 5 muajve si dhe kritikët e tyre.

Vlen të themi se ‘look’-u i dyshes u pëlqye shumë dhe moroi shumë komente, por kishte edhe diçka të keqe që i ndodhi Teas. Disa nuk e vunë, re por të tjerë po.

Sipas "Inlife.al", ajo që tërhoqi vëmendjen ishte një e çarë më shumë seç duhej në fustanin e biondes së dashur nga publiku.Më poshtë mund të shihni edhe foton ku e grisura e fustanit duket më qartë.

Nuk shkoi gjithçka mirë në puntatën e fundit të

Më të lexuarat