BREAKING NEWS

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen
x
BREAKING NEWS

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit më tmerrove

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon "skenarin" e fushatës: Më duket masë joshëse, sepse përballë një kandidati të pushtetshëm mediatikishit...

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon
x
BREAKING NEWS

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i sherrit me dy viktima në Kavajë

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i
x
BREAKING NEWS

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr detaje për identitetin e tyre: Viktimat kishin ndryshuar emrat

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr
x
BREAKING NEWS

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje të reja nga të shtënat në Kavajë, ku humbën jetën dy persona

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje
x
BREAKING NEWS

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një në Elbasan dhe një në Mat, ç’po ndodh në vend?

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një
x

Gossip

Nuk shkuan në dasëm, Luizi plot "mllef" ndaj Amosit dhe Deas: As emrat s'dua t'ua dëgjoj...(VIDEO)

Nuk shkuan në dasëm, Luizi plot "mllef" ndaj Amosit dhe

Luizi, Kiara dhe Efi biseduan mëngjesin e sotëm për dyshen Amos-Dea, të cilët nuk u bashkuan me pjesën tjetër për të festuar kurorëzimin e martesës së çiftit.

Luizi tha se të gjithën atë skenë, e bënë vetëm për të tërhequr vëmendje dhe se ata do të dalin nëjri pas tjetrit nga shtëpia.

Efi nga ana tjetër, i tha Luizit dhe Kiarës që i kërkoi Amosit dhe Deas që të mos bënin shumë zhurmë, ndërsa ai i është kthyer duke thënë se edhe ata bëjnë zhurmë.