Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Nuk takonte të bijën prej 1 viti, aktorja e njohur i jep fund lidhjes me biznesmenin për shkak të dhunës (FOTO)

Postuar: 17/07/2019 - 11:30

Aktorja e njohur Hayden Panettiere kohët e fundit është duke kaluar një situatë të vështirë në jetën e saj personale.

Që pas ndarjes së saj nga ish-bashkëshorti, Wladimir Klitschko ajo po përballet me disa situata mjaft të pakëndshme.

Vajza e saj, Kaya prej më shumë se 1 viti është duke jetuar me të atin, pasi nuk mbështet lidhjen e së ëmës me Brian Hickerson.

Mediat e huaja shkruajnë se e bija e saj e kishte nuhatur se diçka nuk shkonte me të dashurin e së ëmës dhe për të shmangur debatet u largua për të jetuar me të atin.

Ajo u zhvendos në Ukrainë në vitin 2018 dhe që nga ajo kohë nuk e ka takuar më Hayden.

Sikur të mos mjaftonte kjo, aktorja së fundmi është duke u përballur me një situatë të vështirë në marrëdhënien e saj me Brian.

2 muajt e fundit ajo ka treguar në media se Brian ka ushtruar dhunë mbi të dhe prandaj ajo ka vendosur që t’i japë fund historisë 1-vjeçare.

Pas shumë ulje-ngritjeve ka ardhur edhe vendimi, i cili pritej pasi as shoqëria e aktores nuk e aprovonte lidhjen e re të saj.

Aktualisht gjykata po punon për të zbardhur ngjarjen dhe Brian është në ndjekje penale.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 24/08/2019 - 12:18

Këngëtarja shqiptare Dhurata Dora është tronditur nga një tjetër ngjarje e rëndë pas vdekjes së 5 fansave në koncertin e përbashkët me këngëtarin Soolking në Algjeri dy ditë më parë.

Postuar: 24/08/2019 - 11:25

Adelina Ismaili, e ftuar në emisionin ‘Pressing’ të televizionit T7 ka folur për herë

Postuar: 24/08/2019 - 10:35

Meghan dhe Princ Harry kanë kaluar muajt e fundit duke emëruar anëtarët e rinj të stafit të tyre

Postuar: 24/08/2019 - 10:12

Prej disa javësh Stresi dhe Keisi kanë qenë shumë të komentuar në media për shkak të ndarjes së t

Postuar: 24/08/2019 - 10:01

Mbrëmjen e djeshme 5 persona humbën jetën në Algjeri pas një incidenti gjatë koncertit të reperit

Postuar: 23/08/2019 - 22:51

Reperi Getoar Selimi ka reaguar për herë të parë pas lajmeve që qarkulluan në portale se martesa

Postuar: 23/08/2019 - 21:50

Klaudia Pepa di gjithmonë si të tërheqë vëmendjen.