BREAKING NEWS

Tronditëse! Krim i dyfishtë në vend, vriten me armë zjarri dy vëllezër (Emrat)

Tronditëse! Krim i dyfishtë në vend, vriten me armë zjarri
x

Gossip

“Nuk të ka përdorur vetëm një dorë”, Rudina Dembacaj i kthehet ndjekësit dhe i jep përgjigjen epike (REPLIKAT)

“Nuk të ka përdorur vetëm një dorë”, Rudina

Moderatorja dhe aktorja e njohur Rudina Dembacaj ka vendosur të ndajë thuajse gjithçka nga jeta e saj private me publikun, ndaj edhe komentohet shumë për këtë fakt.

Prej kohësh ajo u bë kryefjala e mediave pas ndarjes me babain e vajzës së saj, Aleksin dhe nisjen e romancës së re me ish-deputetin Mark Frroku.

Në llogarinë e saj në Instagram nuk mungojnë pozat e shumta me Markun, me të cilin tregon se është kokë e këmbë e dashuruar.

Madje, Rudina i ka lënë të lira komentet dhe nuk e ka aspak problem se çfarë i shkruajnë ndjekësit nëpër postime.

Sot, moderatorja ndau një foto nga makina e saj, krahas së cilës shkruante me humor:

“Jam full option me sinjale ne pasqyre! ????

“Nuk të ka përdorur vetëm një dorë”, Rudina

Mirëpo, ky koment ka marrë replika nga ndjekësit, të cilët i kanë shkruar:

“Ke shumë kilometra dhe nuk të ka përdorur një dorë, kështu që s’bën fare.

Ç’full option, ti je stock edhe shumë e përdorur, s’ja vlen fare.”

Mirëpo, këtyre komenteve Rudina i është përgjigjur në mënyrën më epike, duke kthyer thjesht një “Ëhë” dhe “Ngaqë s’ke pas shans të më afrohesh”.

Me këto përgjigje, moderatorja lë të kuptohet edhe njëherë se nuk lë askënd t’i prishë terezinë dhe lumturinë.

“Nuk të ka përdorur vetëm një dorë”, Rudina

Më të lexuarat