BREAKING NEWS

Nga “Gërdeci”, te Kompleksi Partizani, kreu i SPAK zbardh detajet e hetimeve për dosjet e bujshme dhe paralajmëron reprezalje si në Kroaci e Rumani

Nga “Gërdeci”, te Kompleksi Partizani, kreu i SPAK zbardh
x

Gossip

"Nuk vij dot në emision", Luana Vjollca nuk përbahet ndaj Capital T: Je çmendur?

"Nuk vij dot në emision", Luana Vjollca nuk përbahet ndaj

Reperi shumë i pelqyer nga publiku, Capital T ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në "Shiko kush luan". Në hapje të puntatës së sotme, moderatorja dhe autorja Luana Vjollca ndau me publikun një moment nga biseda e saj me Capital T pak para emisionit.

Luana tregoi si Trimi mendoi ta vendoste në lojë pak para emisionit duke i thënë “Nuk vij dot në emision”. Ndersa trimi zbuloi sesi reagoi moderatorja.

“Luana u acarua pak, mirëpo unë thashë meqënëse po bën lojna me neve, e unë po e bëj një lojë të vogël.”, duke shtuar çfarë i tha Luana: “Tallesh ti? Je i çmendur apo ça ke?”, më tha me aksent të Kosovës: “A je bre normal?”

Luana në fund duke qeshur i thotë: “T’u përshtata që të më kuptoje drejt”.

Më të lexuarat