Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Nusja arrestohet ditën kur po shkonte në dasmë

Postuar: 13/03/2018 - 13:32

Një nuse është arrestuar gjatë rrugës për në dasmën e saj të hënën. Amber Young u akuzua se kishte aksidentuar 2 makina në efektin e alkoolit.Sipas policisë, 32 vjeçarja nga Arizona u arrestua pasi u lajmëruan për një aksident ku u përfshinë 3 makina.Nusja u arrestua për drejtimin e makinës nën efektin e alkoolit ndërsa shkonte në dasmën e saj.Nga aksidenti mbeti i plagosur një person që u dërgua në spital me lëndime të lehta.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 5

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/03/2018 - 19:19

Kur flitet për futbollistin më të pasur në botë direkt në mendje na vijnë emra si Neymar, Messi, apo Ronaldo.

Postuar: 18/03/2018 - 18:21

Këngëtarja me famë botërore Dua Lipa nuk heziton asnjëherë të tregojë se është shqiptare kudo që shkon dhe në çdo intervistë që bën.Ylli i muzikës tregon krenarinë mbi origjinën

Postuar: 18/03/2018 - 17:20

Lajmi që shumë shpejt Xhensila dhe Besi do të bëhen prindër është  tashmë zyrtar.

Postuar: 18/03/2018 - 16:55

Ish Sekretarja e Shtetit e SHBA, ish kandidatja për Presidente, Hillary Clinton, ka ndarë 25 fakte deri diku argëtues mbi jetën e saj:

Postuar: 18/03/2018 - 15:25

Angelina Jolie është një nga njerëzit më të famshëm dhe konsiderohet femra më e bukur në botë.

Postuar: 18/03/2018 - 15:05

Më në fund Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku kanë pranuar se do të bëhen prindër.

Postuar: 18/03/2018 - 09:56

Nuk janë të rralla rastet kur këngëtarë apo sportistë marrin mikrofonin dhe këmbejnë profesionin e tyre fitimprurës me atë të gazetarit.