BREAKING NEWS

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë nga shtëpia/ Bora Zemani reagon për herë të parë për Donaldin dhe bën deklaratën që askush nuk e priste: Ju lutem qetësohuni!

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Një viktimë në 24 orët e fundit, ja sa infektime janë regjistruar

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën
x
BREAKING NEWS

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh çmimin marramendës që kushton: 15 mijë dollarë vetëm në një orë për të udhëtuar. Lëviz me flatra...

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh
x
BREAKING NEWS

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur mëshirë/ Arrestohet djali i humoristit të njohur shqiptar. Zbardhet ngjarja

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur
x
BREAKING NEWS

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon ambasadorja Yuri Kim dhe jep mesazhin e fortë

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon
x
BREAKING NEWS

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do të përballen me reshje masive dhe rrufe gjatë fundjavës. Ja kur pritet më e keqja

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm, ndërron jetë drejtori i këtij gjimnazi në Shqipëri (EMRI)

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm,
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët për të nisur protestat pas 11 dhjetorit, tubime para Kryeministrisë dhe selisë së PD

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët
x

Gossip

Nxehen gjakrat në Big Brother VIP, Fifi përplaset me Monika Lubonjën: Ta tregoj unë...

Nxehen gjakrat në Big Brother VIP, Fifi përplaset me Monika

Këngëtarja, Filloreta Raçi e njohur me nofkën “Fifi” është përplasur ditën e sotme më aktoren Monika Lubonja brenda shtëpisë së Big Brother Vip.

Dyshja, tashmë më të komentuarat e ditës, kanë nisur një debat që nga mëngjesi dhe duket se po vazhdon akoma. Megjithëse kanë qëndruar bashkë tërë kohës dhe kanë pasur një afrimitet të madh, së fundmi kanë befasuar të tjerët me veprimet e tyre

"Je duke e tepruar. Ndalu”, i ka thënë Fifi.

“Hajt se ta tregoj unë ty. Kaq po të them. Ndalu ti jo unë”, ja ktheu Monika.

Në një moment debati agravoi dhe këngëtarja me shkop në dorë i drejtohet aktores duke i bërtitur: Hec, shkoo flej gjumë, hec vazhdo po të them.

Pas kësaj ato kanë vazhduar debatin edhe në një pjesë tjetër të shtëpisë, ku janë munduar banorët e tjerë që t’i ulin tensionet mes tyre. Dyshimet janë se kjo është një lojë që artistet po u bëjnë banorëve të tjerë pasi kishin rënë dakord më parë më njëra-tjetrën.