BREAKING NEWS

“Shmangni lëvizjet gjatë natës”, nisin reshjet e dëborës, policia apel shoferëve

“Shmangni lëvizjet gjatë natës”, nisin reshjet e
x
BREAKING NEWS

Çështja “McGonigal”/ Deputeti i PD-së shpërthen në ironi: Rama përngjan shumë me Lady Gaga! Është një njeri i cirkut, bën gafa sepse…

Çështja “McGonigal”/ Deputeti i PD-së
x
BREAKING NEWS

“Rama është frikacak e burracak...”, deputeti i PD-së: Kryeministri është i papërgjegjshëm për të mbajtur postin

“Rama është frikacak e burracak...”, deputeti i
x
BREAKING NEWS

“Kuvendin e kontrollon Rama”, ish-presidenti: Nuk i vendoset faji vetëm opozitës që janë të përçarë, por edhe...

“Kuvendin e kontrollon Rama”, ish-presidenti: Nuk i vendoset faji
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh në Shqipëri? Ministria e Shëndetësisë del me njoftimin e rëndësishëm për qytetarët

Çfarë po ndodh në Shqipëri? Ministria e
x
BREAKING NEWS

Çështja “McGonigal"/ Bamir Topi del me akuzat ndaj kryeministrit: Rama i sheh institucionet si copa letre

Çështja “McGonigal"/ Bamir Topi del me akuzat ndaj
x
BREAKING NEWS

"U kërkoi 10 milionë euro për t’i hequr nga lista e zezë", Milaim Zeka del me deklaratën befasuese: Faik Ymeri shantazhoi biznesmenët në emër të McGonigal

"U kërkoi 10 milionë euro për t’i hequr nga lista e
x
BREAKING NEWS

Bordi i Transparencës ndryshon çmimin e karburanteve, ja me sa lek do të shiten nafta dhe benzina

Bordi i Transparencës ndryshon çmimin e karburanteve, ja me sa lek
x

Gossip

"O Berishë të dua"/ Shpërthen rrjeti pas sulmit të Berishës, reagon personazhi i njohur publik: Një 80-vjeçar që ngrihet pas një grushti dhe mban në këmbë protestën!

"O Berishë të dua"/ Shpërthen rrjeti pas sulmit të

Grushti që mori Berisha ditën e sotme gjatë protesët që kishte organizuar vetë ka marrë vëmendjen maksimale. Ka patur reagime të shumta nga politikanë të PS PD për këtë ngjarje, por edhe personazhe publik.

Ndër shumë të tjerë ka reagur edhe Ina Kollçaku ku shkruan mbi foton e Berishës së plagosur: “O Berishë! Të dua!”.

Më pas ajo shpreh admirmin për Berishën si Lider dhe mënyrën si e menaxhoi situatën, por nuk harron të sqarojë se nuk është mbështetje politike.

"O Berishë të dua"/ Shpërthen rrjeti pas sulmit të

“Nuk mendoj se kam parë ndonjëherë diçka kaq inspiruese sa një 80-vjeçar që ngrihet pas një grushti dhe mban në këmbë protestën!

"O Berishë të dua"/ Shpërthen rrjeti pas sulmit të

Një lider është thjesht Lider! Ose je Lider, ose nuk je Lider! Në bëhesh Lider.

Për mendjemykurit kjo është filozofike, jo mbështetje politike! E urrej veten që më duhet ta shpjegoj”, shkruan Ina.

"O Berishë të dua"/ Shpërthen rrjeti pas sulmit të