Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar
x

Gossip

“O dromca ime atomike ti”/ I mëson makinën të bijës vetëm 4-vjeçare, Gentian Zenelaj publikon videon që po i shkrin të gjithë së qeshuri

“O dromca ime atomike ti”/ I mëson makinën të

Aktori i njohur i humorit, Gentian Zenelaj, është baba i dy fëmijëve, një djali të quajtur Daniel dhe një vajze që quhet Aria.

Kjo e fundit është e vogla e familjes dhe sigurisht më e llastuara, ndaj merr vëmendjen më të madhe në llogarinë e babait në Instagram.

Aria është kthyer në personazhin kryesor në llogarinë e Gentit dhe videot e shumta baba e bijë tregojnë raportin perfekt që ata kanë me njëri-tjetrin.

Vogëlushja është vajza e llastuar e babait, e cila ditën e sotme ka mësuar marshet e makinës dhe pretendon të bëhet shofere kur të rritet.

“O DROMCA ATOMIKE ime ti ????????????????????????????????”- shkruan aktori krahas videos së Arias që i shkriu të gjithë së qeshuri.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

O DROMCA ATOMIKE ime ti ????????????????????????????????

A post shared by Gentian Zenelaj (@gentianzenelaj) on

Më të lexuarat