BREAKING NEWS

E rëndë, plagoset me armë zjarri një i mitur në Pukë

E rëndë, plagoset me armë zjarri një i mitur në
x
BREAKING NEWS

“Mu shkrep arma pa dashje”, plagosi shokun, jepet vendimi për efektin e FNSH

“Mu shkrep arma pa dashje”, plagosi shokun, jepet vendimi për
x
BREAKING NEWS

Tymi ‘pushton’ qiellin, çfarë po ndodh në gadishullin e Karaburunit

Tymi ‘pushton’ qiellin, çfarë po ndodh në
x
BREAKING NEWS

Pas finales së madhe të Conference League, kryeministri Rama falenderon publikisht...: Këta i zbardhen faqen Shqipërisë

Pas finales së madhe të Conference League, kryeministri Rama
x
BREAKING NEWS

“Opozita fshihet pas një copë letre”/ Balla i përgjigjet ‘flakë për flakë’ Alibeajt, ‘thumbon’ ashpër edhe Ilir Metën: PS ka vetëm një kusht për zgjedhjen e Presidentit të ri!

“Opozita fshihet pas një copë letre”/ Balla i
x
BREAKING NEWS

“Jemi gati deri në 12 të natës”/ Alibeaj flet për emrin e Presidentit të ri të vendit dhe i dërgon mesazhin e fortë socialistëve: PS i iku marrëveshjes, ne i qëndrojmë!

“Jemi gati deri në 12 të natës”/ Alibeaj flet
x
BREAKING NEWS

Nxehet situata në selinë blu, zbulohet lëvizja që po përgatit Sali Berisha për të nxjerrë ‘jashtë loje’ Alibeajn dhe mbështetësit e tij, ja çfarë pritet të ndodhë në orët në vijim

Nxehet situata në selinë blu, zbulohet lëvizja që po
x
BREAKING NEWS

Zhduket pa asnjë gjurmë 29-vjeçari në Tiranë, Klodiana Lala zbulon lidhjen e tij me të ekzekutuarin Can Kariqin, mikun e ngushtë të Ervis Martinajt (EMRI+FOTO)

Zhduket pa asnjë gjurmë 29-vjeçari në Tiranë,
x

Gossip

“O fol për veten tate shtrigë se do ti tërheq flokët që ke”/ Plas keq mes dy banoreve të ‘Big Brother VIP’: Ti del në rrugë për 100 mijë euro! (REPLIKAT)

“O fol për veten tate shtrigë se do ti tërheq flokët

Mbrëmjen e djeshme banorët kanë nisur që të japin mendime për njëri-tjetrin, se sa të njohur janë ata jashtë shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Në një moment po flisnin për Beniadën dhe Antonela thotë se ajo ende nuk është prezantuese dhe çfarë fame ka kur ka thënë  se “dal nudo për 100 mijë euro”. Këtë e dëgjoi edhe modelja seksi, e cila reagoi me mjaft sportivitet dhe humor.

Pjesë nga biseda:

Antonela: Nuk është ende prezantuese

Einxhel: Është prezantuese

Antonela: Nuk është akoma prezantuese. Më fal, çfarë fame ka Beniada që ka thënë dal nudo në rrugë për 100 mijë euro?

Beniada: O fol për veten tate shtrigë se do ti tërheq flokët që ke

Einxhel: Beniada ka gjithë atë CV si modele

Antonela: Edhe unë kam bërë punë si modele

Einxhel: Ka një kurrikulum aq të pasur si modele sa nuk mund ti thuash ti për 100 mijë euro.