BREAKING NEWS

Përfundon takimi 1 orësh ‘kokë më kokë’ i Lulzim Bashës me ambasadorët e SHBA, BE dhe Britanisë

Përfundon takimi 1 orësh ‘kokë më kokë’ i
x

Gossip

“O të dhj*fsha filmin më tha”, Ermal Mamaqi del jashtë parashikimeve, tregon telefonatën private dhe bën veprimin e papritur: Për ju që më thoni që nuk e rruaj fare! Ja ç'më detyruat të bëj (VIDEO)

“O të dhj*fsha filmin më tha”, Ermal Mamaqi del

Aktori Ermal Mamaqi i ka befasuar të gjithë me veprimin e tij të fundit.

Ai ka publikuar në rrjetet sociale një video, në të cilën flet për të gjitha komentet negative që i vijnë në adresë të tij.

“Kam lexuar komente të njerëzve që më thonë pse e ke nxjerrë filmin me lekë? Njerëzit nuk kanë bukë të hanë dhe mora njërin në telefon dhe i thashë: “A do të të jap 1 milion lekë pasi të mbarojë shitja e filmit apo duhet ta nxjerr filmin pa lekë që ta shohësh dhe ti filmin?

A e di ça më tha? O të dhjefsha filmin më tha, rrofsh i thashë. Sigurisht që lekët më tha", thotë Ermali në video.

Në fund Ermali flet edhe për komentet që i thonë se ai "nuk e rruan fare për këto familjet në nevojë", duke u shprehur se "jo vetëm që e rruaj, por shif.." dhe merr një makinë rroje dhe rruan kokën.

"Ja çmë detyruat të bëj... Deri këtu arrita... ", shkruan Ermali bashkëngjitur videos.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I Love TROPOJA + 2 Gisht Mjaltë Online link në bio

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on