BREAKING NEWS

SPAK sekuestron ‘dosjet e nxehta’ në Kadastrën e Vlorës, reagon Spartak Ngjela dhe paralajmëron ‘tërmet’ në politikën tonë: Aty i kanë provat e krimit...

SPAK sekuestron ‘dosjet e nxehta’ në Kadastrën e
x
BREAKING NEWS

Merret VENDIMI! Gjykata e Posaçme rihap dosjen “Gërdeci”, rigjykim për ish-ministrin Fatmir Mediu

Merret VENDIMI! Gjykata e Posaçme rihap dosjen
x
BREAKING NEWS

"Patatja e nxehtë"/ SPAK zbarkon në Kadastrën e Vlorës, sekuestrohen disa dosje pronash. Bie sërish drejtori. Zbardhen lëvizjet e reja

"Patatja e nxehtë"/ SPAK zbarkon në Kadastrën e
x
BREAKING NEWS

“Pashko dhe Hajdari e kërcënuan se do ta hidhnin nga avioni”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat ‘bombë’ dhe plas paralajmërimin e frikshëm për Berishën: Kjo është dosja që ka Basha në dorë!

“Pashko dhe Hajdari e kërcënuan se do ta hidhnin nga
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha shpërthen në akuza ndaj Ilir Metës: Ka nxjerrë taborët e tij për të shkatërruar PD, është i dalë boje dhe në grahmat e fundit të tij

Lulzim Basha shpërthen në akuza ndaj Ilir Metës: Ka nxjerrë
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Ilir Meta është buzë greminës, situata në PD në eksplozion e sipër, Basha e Berisha dinë shumë sekrete për njëri-tjetrin

Spartak Braho: Ilir Meta është buzë greminës, situata
x
BREAKING NEWS

Ja si Llalla u fut në kurth nga Meta, nga plani për të kapur KED dhe përplasja me Donald Lu, te refuzimi i arrestimit dhe braktisja nga presidenti

Ja si Llalla u fut në kurth nga Meta, nga plani për të kapur KED
x

Gossip

“O ti goce s’na le rehat të flasim”, këngëtarja e njohur shqiptare rrëfen skenën e sikletshme me dasmorin: Mori shishen e birrës dhe mikrofonin...

“O ti goce s’na le rehat të flasim”, këngëtarja

Këngëtarja shqiptare Rezarta Hoxhaj, e ftuar në emisionin ‘Ora Verore’ ka treguar një ‘incident’ që i ka ndodhur në një dasmë.

Ajo tregon rastin e një zotërie që ka ngatërruar shishen e birrës me mikrofonin, ndërsa rrëfen mënyrën se si ka reaguar vetë ajo kur personi në fjalë i është drejtuar me ton të ashpër në mes të dasmorëve.

"Kam qenë në dasmë me një zotëri. Donte të fliste në mikrofon. I dhashë mikrofonin tim dhe kishte birrën këtej kishte mikrofonin. Ndërkohë që donte të uronte mbante birrën përpara ndërsa mikrofonin në dorë nga ana tjetër. I thashë njëherë se kishte mikrofonin në anën tjetër por prapë s’po e kuptonte. I thashë për së dyti por sërish afronte birrën. Ndërkohë herën e tretë si për bela, largoi birrën dhe vendosi mikrofonin dhe mu drejtuar: O ti goce s’na le rehat të flasim. Unë ngela thjesht ngela.", tregoi ajo.