BREAKING NEWS

Futet sherri brenda çetës anti-amerikane, Berisha “shkarkon” Bardhin nga kreu i grupit dhe e cilëson thjeshtë deputet, ish-sekretari i Përgjithshëm i PD injoron Kuvendin e Rithemelimit

Futet sherri brenda çetës anti-amerikane, Berisha
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron lajme tronditëse nga SPAK për Sali Berishën: Ja çfarë fshihet pas kaosit që shkaktoi ish-kryeministri në Kuvend

Spartak Ngjela paralajmëron lajme tronditëse nga SPAK për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja kaseta ku është incizuar Sali Berisha që ka sjellë të gjitha vrasjet në Tropojë, si SPAK do e “varrosë” përfundimisht ish-kryeministrin me hetimet në dosjen e “Haklajve”, Romeo Kara nxjerr detajet e forta

Ja kaseta ku është incizuar Sali Berisha që ka sjellë
x
BREAKING NEWS

Meloni hap fabrikë në Serbi dhe sjell afrikanë në Shqipëri, kryeministrja italiane tallet me Edi Ramën dhe përkëdhel presidentin Vuçiç

Meloni hap fabrikë në Serbi dhe sjell afrikanë në
x
BREAKING NEWS

SPAK në “oborrin” e Ramës, ja si prokurorët po hetojnë dosjen e plotë të “McGonigal” në bashkëpunim me FBI, nga letër-porositë dhe informacionet me inteligjencën amerikane, deri tek marrja në pyetje në fshehtësi të plotë në Nju Jork...

SPAK në “oborrin” e Ramës, ja si prokurorët po
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë dy gratë e fuqishme në PS që mund të marrin frenat e qeverisë pas largimit të Edi Ramës, çfarë pritet të ndodhë më 8 dhjetor, socialistët në ankth

Ja kush janë dy gratë e fuqishme në PS që mund të
x
BREAKING NEWS

SPAK para provës së zjarrit”, Sali Berisha injoron drejtësinë dhe vazhdon të mos zbatojë vendimin e gjykatës, pritet refuzimi i tretë ndaj agjentëve të BKH

SPAK para provës së zjarrit”, Sali Berisha injoron
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta shumë shpejt arrestohet, prokurorët kanë kopsitur dosjen “CEZ-DIA”, ja çfarë po ndodh brenda SPAK, Romeo Kara nxjerr prapaskenat e bujshme

Ilir Meta shumë shpejt arrestohet, prokurorët kanë kopsitur
x

Gossip

Ofendimi për Beatrixën i kthehet “boomerang”, ndjekësit 'hakmerren' me Albano Bogdon duke i kujtuar motrën e famshme (Foto)

Ofendimi për Beatrixën i kthehet “boomerang”,

E nisi si pjesë të komedisë në emisionin më të ri, gjuhen fyese ndaj Beatrix Ramosajt, por nuk zgjati shumë, pasi ndjekësit ia kthyen në "boomerang" aktorit Albano Bogdo duke i kujtuar të motrën si pjesëmarrëse në BBA në vitin 2017-të.

Ofendimi për Beatrixën i kthehet “boomerang”,

“A e dini kush është Alban Ramosaj? Është ai tipi që i * motrën Donaldi në “Big Brother”, tha ai.

Reagimet nuk kanë munguar nga personazhe të shumtë publik e gjithashtu edhe nga tezja e Beatrix dhe Albanos, Albërije Hadërgjonaj.

Ofendimi për Beatrixën i kthehet “boomerang”,

Ndërkohë, këto ofendime i janë kthyer në boomerang Albano Bogdos. Shqiptarët i kanë kujtuar Bogdos të motrën Klaudian, e cila në vitin 2017 ka qenë pjesë e formatit BB. Ajo ka qëndruar si konkurrente për disa muaj brenda në shtëpi por duket se i vetëquajturi komedian e kishte harruar si fakt.

Shumë persona kanë kërkuar për marrje masash nga autoritetet ndaj emisionit të tij ndërsa një pjesë tjetër ka kërkuar mbylljen.

Ofendimi për Beatrixën i kthehet “boomerang”,