BREAKING NEWS

‘Pacientët nuk ushqehen dhe as higjenizohen’ gazetari plas ‘bombën’ live nga spitali ‘Shefqet Ndroqi’: Ministria po gënjen!

‘Pacientët nuk ushqehen dhe as higjenizohen’ gazetari plas
x

Gossip

“Oh, sa më dhemb...”, moderatoren e njohur të ‘Top Channel’ e paska zënë një hall i madh (Video)

“Oh, sa më dhemb...”, moderatoren e njohur të ‘Top

Nevina Shtylla, kolegia dhe mikja e Fjoralba Ponarit ka ndarë pak më parë në video, ku shfaqen të dyja pas përfundimit të xhirimeve për emisionin “E diell” dhe Fjoralba dëgjohet tek thotë:

Oh, sa më dhemb koka nga këto llastiqet që kisha vënë o Zot!

Nuk thonë kot që bukuria kushton dhe e kemi fjalën vetëm nga ana monetare, por edhe nga ‘vuajtjet’ që kalojnë gocat për të qenë sharmante dhe gjithmonë të kuruara.