BREAKING NEWS

Plazhi nis nga 1 qershori, ja vendet ku do të jenë çmimet më të kripura në Shqipëri, kreu i Unioni Turistik Shqiptar shpërthen ndaj Ramës: Absurde dhe e pazbatueshme

Plazhi nis nga 1 qershori, ja vendet ku do të jenë çmimet
x

Gossip

“Oh Zot! Nuk e di dhe sa mund të përballoj”, Bebe Rexha përballet me situatën e pakëndshme gjatë fluturimit për në Shqipëri (Foto)

“Oh Zot! Nuk e di dhe sa mund të përballoj”, Bebe Rexha

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare Bebe Rexha, është nisur drejt Shqipërisë për të dhuruar paratë e mbledhura për të prekurit nga tërmeti në Shqipëri.

Përveç qëllimit kryesor që të dhurojë paratë në ndihmë të Shqiptarëve, Bebe synon që me bamirësinë e saj të bëjë edhe një thirrje për mediat ndërkombëtare rreth tragjedisë me të cilën u përball vendi jonë mëngjesin e 26 nëntorit.

Në fluturimin drejt Shqipërisë pasi përmes një postimi në rrjetet sociale ajo ka treguar se është përballur me turbulenca në avion, duke e panikosur shumë.

“Turbulenca më e keqe që kam kaluar në një kohë të gjatë. Oh Zot. Nuk e di dhe sa mund të përballoj.”-shkruan Bebe.

 

Më të lexuarat