Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Oh Zot! Nuk e di dhe sa mund të përballoj”, Bebe Rexha përballet me situatën e pakëndshme gjatë fluturimit për në Shqipëri (Foto)

Postuar: 02/12/2019 - 13:19

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare Bebe Rexha, është nisur drejt Shqipërisë për të dhuruar paratë e mbledhura për të prekurit nga tërmeti në Shqipëri.

Përveç qëllimit kryesor që të dhurojë paratë në ndihmë të Shqiptarëve, Bebe synon që me bamirësinë e saj të bëjë edhe një thirrje për mediat ndërkombëtare rreth tragjedisë me të cilën u përball vendi jonë mëngjesin e 26 nëntorit.

Në fluturimin drejt Shqipërisë pasi përmes një postimi në rrjetet sociale ajo ka treguar se është përballur me turbulenca në avion, duke e panikosur shumë.

“Turbulenca më e keqe që kam kaluar në një kohë të gjatë. Oh Zot. Nuk e di dhe sa mund të përballoj.”-shkruan Bebe.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 12/12/2019 - 11:05

Më datën 17 të muajit gusht, ish-kryeparlamentarja, Jozefina Topalli, u bë për herë të parë gjyshe.

Postuar: 12/12/2019 - 10:26

Kjo e mërkurë në emisionin Soiree me Jonida Shehun kishte në fokus muzikën e filmave shqiptarë&nb

Postuar: 12/12/2019 - 10:22

Moderatorja Hygerta Sako është shumë aktive në rrjetet sociale ku poston shpesh foto nga përditsh

Postuar: 12/12/2019 - 08:51

Që prej 4 vitesh këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga, po jeton një histori dashurie me portierin,

Postuar: 12/12/2019 - 08:12

Mbrëmjen e djeshme në ‘Soiree’ nga Jonida Shehu ishin të ftuar veteranët e luftës në

Postuar: 11/12/2019 - 23:33

Reperi i njohur ka bërë një reagim të ashpër në rrjetet sociale kundër vajzave.

Postuar: 11/12/2019 - 22:44

Sivjet janë shënuar plot 75 vite që nga momenti i Çlirimit të Shqipërisë nga pushtuesit nazi-fash