BREAKING NEWS

Zjarri 'gjigand' në kryeqytet/ Flakët “përpijnë” tregun e fruta-perimeve në Tiranë, shikoni pamjet çfarë po ndodh mes dy pallateve. Reagon Policia

Zjarri 'gjigand' në kryeqytet/ Flakët
x
BREAKING NEWS

Emrat e tyre dolën në krime të rënda pas dëshmive tronditëse të Dumanit dhe Hoxhajt, SPAK shpall në kërkim ndërkombëtar 14 ‘bosët’ e njohur, shkresat i përcillen Interpolit

Emrat e tyre dolën në krime të rënda pas dëshmive
x
BREAKING NEWS

Zhvillimet e fundit politike, reagon Artan Hoxha dhe lëshon komentin e fortë: Maskara...

Zhvillimet e fundit politike, reagon Artan Hoxha dhe lëshon komentin e
x
BREAKING NEWS

Vjen lëvizja urgjente! Zgjedhja e Kryesisë së PD-së/ Rithemelimi zbardh agjendën, ja si do të mësohen emrat fitues. Berisha e Paloka do të…

Vjen lëvizja urgjente! Zgjedhja e Kryesisë së PD-së/
x
BREAKING NEWS

Brizida Gjikondi: Zgjedhja e Berishës në krye të PD atentat ndaj demokracisë, ish-kryeministri është simboli i korrupsionit, pas SHBA edhe BE pritet ta shpallë “non grata”

Brizida Gjikondi: Zgjedhja e Berishës në krye të PD atentat ndaj
x
BREAKING NEWS

Zbardhet sondazhi i gazetës “Sot”: Kush janë ministrat më të korruptuar në qeveri, surpriza e madhe është Edi Rama, ja në çfarë vendi renditet në listë

Zbardhet sondazhi i gazetës “Sot”: Kush janë ministrat
x
BREAKING NEWS

26 maj 1996- 26 maj 2022, ja si Sali Berisha dhunoi dhe përgjaku opozitën 26 vjet më parë, flasin protagonistët

26 maj 1996- 26 maj 2022, ja si Sali Berisha dhunoi dhe përgjaku
x
BREAKING NEWS

Thellohet skandali me koncesionet, Ministria e Shëndetësisë jep për “Hemodializën” 2.5 milionë euro për punë të pakryera

Thellohet skandali me koncesionet, Ministria e Shëndetësisë jep
x

Gossip

“Çoje dhe në SPAK po deshe”/ Plas keq sherri me Olti Currit dhe këngëtari të njohur shqiptar, zbardhet çfarë ka ndodhur mes tyre

“Çoje dhe në SPAK po deshe”/ Plas keq sherri me Olti

Rivali më i fortë i Ronela Hajatit në festivalin e fundvitit që përcaktoi këngë për të përfaqësuar Shqipërinë në Eurovizion, ishtë këngëtari Alban Ramosaj.

Menjëherë pasi mbrëmjen e së martës, Ronela nuk arriti dot të kualifikonte Shqipërinë në finale, dolën shumë lajme gjasme sikur kishte reaguar Alban Ramosaj dhe kishte thënë që po të merrte pjesë ai, gjërat do kishin qenë ndryshe.

Olti Curri ka publikuar një video ku shfaqet një mesazh drejtuar një llogarie në Instagram që pretendohet se është Alban Ramosaj.

 “Ckemi! Më erdhi keq për Ronelën, ajo bëri më të mirën, po ç’të bësh. Kam qenë gjithë natën pa gjumë nga Eurovizioni. Nga ana tjetër po të isha unë në Eurovizion, jo vetëm finalen, por edhe gjysmëfinalen do e kishim kall krejt. Gjithsesi ajo bëri më të mirën,” dëgjohet në mesazhin zanor që pretendohet se është Alban Ramosaj.

Në fakt, zëri i vërtetë është i Elios Shuli, aktor i ri dhe moderator në radio dhe e gjitha kjo ka qenë një shaka e blogerit bashkë me Elios. Kjo gjë nuk është pritur mirë nga Alban Ramosaj, i cili ka thënë se do ta ndjekë këtë gjë në rrugë gjyqësore dhe ka lajmaruar tashmë avokatët e tij.

Kaq ka mjaftuar që Olti t’i kundërpërgjigjet mes Instagramit ku i jep të drejtën ta ndjek edhe me SPAK-un nëse do, thjesht ai si artist nuk e kupton që këto gjëra merren me sportivitet nga të gjithë.

“Çoje dhe në SPAK po deshe”/ Plas keq sherri me Olti

“Çoje dhe në SPAK po deshe”/ Plas keq sherri me Olti

“Çoje dhe në SPAK po deshe”/ Plas keq sherri me Olti

“Çoje dhe në SPAK po deshe”/ Plas keq sherri me Olti

Më të lexuarat