BREAKING NEWS

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin e COVID, ja çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë
x

Gossip

Olsa Muhameti nuk ndalet, përgatit surprizën e madhe, kush do të jenë personazhet e njohur që do i bashkohen emisionit në kërkim të dashurisë?

Olsa Muhameti nuk ndalet, përgatit surprizën e madhe, kush do të

Pas "Përputhen" dhe "Përputhen +40", mesa duket do të kemi dhe një "Përputhen VIP". Këtë ka lënë të kuptohet, autorja e emisionit, Olsa Muhameti me postimin e saj të fundit.

Olsa pohoi se e ka menduar që të sjellë në ekran edhe një "Përputhen VIP", ku personazhe të njohur të televizionit do të jenë në kërkim të dashurisë dhe pyet ndjekësit nëse do ta donin një format të tillë.

Sigurisht që shumica prej tyre kanë votuar me "Po" dhe së shpejti mund të kemi një tjetër format dashurie.