BREAKING NEWS

Vjen lëvizja që nuk pritej/ Basha bën ndryshimin në minutat e fundit, kush është ish-deputeti dhe emri i njohur demokrat që u riktheu pasi mbrëmë u la jashtë listave

Vjen lëvizja që nuk pritej/ Basha bën ndryshimin në minutat
x

Gossip

Olsa Muhameti paralajmëron surpriza: Nuk do ketë më 'Përputhen Prime', por...

Olsa Muhameti paralajmëron surpriza: Nuk do ketë më

Autorja e "Përputhen", Olsa Muhameti ka treguar se "Përputhen Prime" është drejt fundit, pasi me fillimin e sezonit të ri të "Portokallisë", ky spektakël nuk do të mund të transmetohet më.

"Përputhen Prime ka episodin e fundit me datë 7 mars. Javën pasuese nis shoë më i madh i humorit në mbarë Shqiptarinë "Portokalli", shkruan Olsa.

Olsa Muhameti paralajmëron surpriza: Nuk do ketë mëOlsa Muhameti paralajmëron surpriza: Nuk do ketë më

Më të lexuarat