BREAKING NEWS

"Berisha ka marrë huqet e Lulit", ish deputeti: Njerëzit duan Big Brother-in, jo fantazitë e Saliut

"Berisha ka marrë huqet e Lulit", ish deputeti: Njerëzit
x
BREAKING NEWS

Berisha e sfidon ‘Live’, Rama e pret në takim, ja data

Berisha e sfidon ‘Live’, Rama e pret në takim, ja data
x
BREAKING NEWS

'Perla' e deputetit Korreshit/ Çfarë tha deputeti që shkriu së qeshuri studion (VIDEO)

'Perla' e deputetit Korreshit/ Çfarë tha deputeti që
x
BREAKING NEWS

Baton Haxhiu zbardh prapaskenat e udhëtimit me Ramën dhe Duçkën dhe ngre dyshime të forta: Doriani ka pasur një trajtim të veçantë në Kiev, më bënë përshtypje çantat…

Baton Haxhiu zbardh prapaskenat e udhëtimit me Ramën dhe
x
BREAKING NEWS

"Kryeministri duhet të përballet me të vërtetën", Dash Shehi reagon për skandalin “McGonigal”: Rama duhet të japë dorëheqjen!

"Kryeministri duhet të përballet me të
x
BREAKING NEWS

Ministria e Financave del me njoftimin e rëndësishëm, ja çfarë do të ndodhi me inflacionin gjatë vitit 2023

Ministria e Financave del me njoftimin e rëndësishëm, ja
x
BREAKING NEWS

"Edi Rama lakohet 14 herë dhe akuzohet për një gjë të tmerrshme", Berisha del me reagimin e fortë: Është i vetmi kryeministër që mbron vendimin e Serbisë për të mos i vendosur sanksione Rusisë

"Edi Rama lakohet 14 herë dhe akuzohet për një gjë
x
BREAKING NEWS

Korreshi nxjerr të fshehtat e grupit të PD-së, zbulon kërkesën për bashkim: Gazmend Bardhi i ka dërguar Berishës një shkresë

Korreshi nxjerr të fshehtat e grupit të PD-së, zbulon
x

Gossip

Olsi Bylyku i nxjerr sekretin Elgit Dodës! Ja shifra marramendëse që ka fituar këngëtari brenda një viti

Olsi Bylyku i nxjerr sekretin Elgit Dodës! Ja shifra marramendëse

Dihet se mes këngëtarit Elgit Doda dhe aktorit Olsi Bylyku ka një miqësi shumë të mirë.

Si pjesë e përhershme e “Zemër Luana”, Olsit i është kërkuar të tregojë publikisht një sekret të Elgitit në një prej lojërave të programit.

Pa hezitim, Olsi tregoi përfitimet monetare të këngëtarit të gjithë vitit që lamë pas.

Aktori u shpreh se Elgiti ka fituar plot 600 mijë euro falë punës së tij, thënë këtë me siguri të plotë.

Një tjetër personazh për të cilin Olsi duhet të zbulonte një sekret ishte edhe Marina Vjollca.

Për moderatoren, Olsi u shpreh se ishte kembëngulësja më e madhe që ai të ishte pjesë e “Zemër Luana”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by ZEMËR LUANA ???????? (@zemerluana)