BREAKING NEWS

Mbi 2 mijë testime! Zbardhen të dhënat e fundit, ja sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit në Shqipëri

Mbi 2 mijë testime! Zbardhen të dhënat e fundit, ja sa raste
x

Gossip

Olsi Bylyku nxjerr prapaskenat, sqaron fansat për largimin nga ‘Portokalli’

Olsi Bylyku nxjerr prapaskenat, sqaron fansat për largimin nga

Aktori Olsi Bylyku ka nisur emisionin e tij në Youtube, të titulluar "Roped with Olsi". I ftuari i mbrëmjes ishte aktori Ermal Mamaqi dhe dyshja realizuan rubrikën "Dare or Slap".

Olsi dhe Ermali i drejtuan pyetje njëri-tjetrit, një prej të cilave ishte: "Olsi, ti u largove nga "Portokalli" për në "Klanifornia", për më shumë lekë apo për hir të shoqërisë?".

Aktori zbuloi se është larguar nga "Portokalli" për hir të shoqërisë dhe se nuk kanë ndikuar lekët.

Më të lexuarat