BREAKING NEWS

Artan Hoxha: Laert Haxhiu u kap pak ditë pasi hyri në Greqi nga Shqipëria, ishte pajisur me dokumente greke

Artan Hoxha: Laert Haxhiu u kap pak ditë pasi hyri në Greqi nga
x
BREAKING NEWS

"Arjan Ndojin e përmendi zv.kryeministri si të lidhur me bandat"/ Artan Hoxha zbardh prapaskenat e atentatit të bujshëm

"Arjan Ndojin e përmendi zv.kryeministri si të lidhur me
x
BREAKING NEWS

Fredi Beleri padit Artan Hoxhën dhe Klodiana Lalën? Ja reagimi i gazetares

Fredi Beleri padit Artan Hoxhën dhe Klodiana Lalën? Ja reagimi i
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela zbulon qëllimin kryesor të Vuçiç, ja gabimi foshnjërak për situatën e tensionuar në Veri

Spartak Ngjela zbulon qëllimin kryesor të Vuçiç, ja
x
BREAKING NEWS

Çfarë po i bën Albini Kosovës? Plas keq në emision, Bushati ‘përplaset’ me politikanin e njohur kosovar

Çfarë po i bën Albini Kosovës? Plas keq në emision,
x
BREAKING NEWS

Tensionet në Veri të Kosovës, reagon Borrell dhe paralajmëron palët: Kemi 3 kërkesa të qarta! Dështimi do sjellë pasoja të rënda

Tensionet në Veri të Kosovës, reagon Borrell dhe
x
BREAKING NEWS

A keni kontaktuar me Kurtin? Zv/Kryeministri i Maqedonisë së Veriut habit me përgjigjen

A keni kontaktuar me Kurtin? Zv/Kryeministri i Maqedonisë së Veriut
x
BREAKING NEWS

Mentor Kikia flet për rezultatin e zgjedhjeve të 14 majit, ja çfarë do të ndodhë me kandidatët e bashkive që janë shpallur fitues nga votat e burgut

Mentor Kikia flet për rezultatin e zgjedhjeve të 14 majit, ja
x

Gossip

Olta bën deklaratën e papritur brenda "BBVA": Ja si Luizi po keqpërdor vajzat brenda shtëpisë

Olta bën deklaratën e papritur brenda "BBVA": Ja si Luizi po

Olta mendon se Luizi i përdor vajzat. Teksa bisedonte me Qetsorin, Olta u shpreh se nuk e beson aspak faktin që Luizi është emocional, por e përdor këtë për lojë. Ajo tregoi se i ka thënë Jorit se Luizi po e përdor, por Jori nuk e ka besuar.

Olta: I besojnë të varfrat i besojnë atij. Si mund t’i besosh atij? Si besojnë që ai bëhet emocional? Vetëm një njeri naiv e beson atë. Plasa duke i thënë ai është duke ju përdorur. I thashë dhe Jorit sot zemra ai po të përdor. Jo tha. Mblidh mendjen i thashë. Do ai një gocë të bukur që të merret. Nuk e di sa do ta çmoj publiku këtë lojë që bën ai, këtë përdorim hapurazi që i bën njerëzve. Ai i keqpërdor njerëzit.