BREAKING NEWS

Ilir Alimehmeti: Mijëra vdekje të shënuara me COVID do të hiqen në këtë shtet se janë numëruar gabim

Ilir Alimehmeti: Mijëra vdekje të shënuara me COVID do të
x

Gossip

Olta Boka bëhet nënë për herë të parë, mesazhi i saj për të bijën dhe emri i veçantë që ka zgjedhur për të

Olta Boka bëhet nënë për herë të parë,

Këngëtarja Olta Boka bëhet nënë për herë të parë. Lajmin e ka dhënë vetë këngëtarja përmes një postimi në rrjetet sociale.

Olta ka publikuar një foto me dorën e të porsalindurës.

Këngëtarja ka zbuluar edhe emrin që ajo dhe partneri i kanë vendosur, duke e quajtur Gaia.

“Mezi të kemi pritur Gaia Rrokaj, perëndesha e jetëve tona. Të mora në krahë dhe tek ti gjeta botën, emocionin më të madh që s’ka skenë që të mund t’i përafrohet! Me ty u zbrit një copëz parajse dhe unë premtoj që do të kujdesem për ty siç bën Zoti me engjëjt e tij!” ,-shkruan Olta në postimin e saj.

Olta Boka bëhet nënë për herë të parë,