BREAKING NEWS

"Na urdhërrojnë shefat të firmosim"/ Avokati i njohur del me deklaratën 'bombë': Nga Enegjitika, te Ekonomia e Shëndetësia, ja kush do i fus në burg punonjësit e administratës

"Na urdhërrojnë shefat të firmosim"/ Avokati i njohur
x
BREAKING NEWS

"Po të mos dilnin përgjimet e Italisë ish-ministri nuk do kapej kurrë", analisti Mërtiri del me deklaratën e fortë: Tahiri i di bëmat e Ramës, ndaj kryeministri nuk e shet dot

"Po të mos dilnin përgjimet e Italisë ish-ministri nuk do
x
BREAKING NEWS

"U la në burg një 74-vjeçar dhe u lirua Tahiri", Klodiana Lala denoncon standarin e dyfishtë të gjykatave, avokati i ish-ministrit e 'kërcënon' hapur: Të isha në studio do flisnim ndryshe

"U la në burg një 74-vjeçar dhe u lirua Tahiri",
x
BREAKING NEWS

Avokati i njohur 'nxjerr zbuluar' drejtësinë me vendimin ndaj Tahirit: Lirimet para kohe me kusht ndodhin rrallë, nuk do përbënte lajm nëse...

Avokati i njohur 'nxjerr zbuluar' drejtësinë me vendimin
x
BREAKING NEWS

"Ç’do të ndodhë me deputetët e përjashtuar nga Basha dhe Alibeaj"? Bardhi flet për 'fatin' e tyre dhe habit me deklaratën: Nuk janë problem i përçarjes

"Ç’do të ndodhë me deputetët e përjashtuar
x
BREAKING NEWS

Lirimi i Tahirit, ish-prokurori ‘bën për ujë të ftohtë’ qeverinë: Vendim luksi, thjesht kërkoni një ministër në burg si rezultat të drejtësisë

Lirimi i Tahirit, ish-prokurori ‘bën për ujë të
x
BREAKING NEWS

“Nëse nëna e fëmijëve...”, avokati i njohur del me deklaratën 'bombë': Ju tregoj provën e fortë që mund të rikthejë në qeli Tahirin

“Nëse nëna e fëmijëve...”, avokati i njohur del
x
BREAKING NEWS

“Në zarf mendova se ishte çokollatë”, gazetarja Hoxha zbardh prapaskenat e bujshme nga arrestimi i zyrtares së lartë të Shëndetësisë

“Në zarf mendova se ishte çokollatë”, gazetarja
x

Gossip

Olta do të largohet nga "BBVA"? Banorët diskutojnë zgjatjen e 'Big Brother VIP' deri në 6 maj (VIDEO)

Olta do të largohet nga "BBVA"? Banorët diskutojnë

Në “Prime” e së shtunës, përmes një zarfi të kuq që u fut në shtëpi nga Vëllai i Madh, banorët u njoftuan se ky edicion i dytë i Big Brother Vip do të përfundojë më datë 6 maj. Moderatorja Arbana Osmani u la afat deri të martën banorëve, për të dhënë një përgjigje përfundimtare, nëse duan të qëndrojnë ende, apo nëse duan të largohen, përpara datës 6.

Ditën e sotme, ishte Olta ajo që i pyeti banorët se çfarë mendojnë për datën 6 maj. Ajo vetë tha se e ka me dy mendje dhe se ende nuk e ka vendosur.

Qetsori dhe Antoneta u shprehën se nuk e kanë problem të qëndrojnë deri në fund, duke qenë se ata pak javë kanë që janë futur.

Edhe Kristi u pyet nga Olta për vendimin e tij, por ai refuzoi të përgjigjej.