BREAKING NEWS

Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, dyshohet për viktima

Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, dyshohet për
x
BREAKING NEWS

KAS i dha goditjen e fuqishme pak minuta më parë, reagon 'dhëmbë për dhëmbë' Sali Berisha: Ja kush ka dhënë urdhër

KAS i dha goditjen e fuqishme pak minuta më parë, reagon
x
BREAKING NEWS

Muharrem Xhafa rrëfen pazaret e fshehta: Ja si Fatos Nano ia dha fitoren Sali Berishës më 22 mars 1992, puçi që bënë me ndihmën e Ramiz Alisë dhe roli sekret i CIA që tronditi politikën

Muharrem Xhafa rrëfen pazaret e fshehta: Ja si Fatos Nano ia dha fitoren
x
BREAKING NEWS

Kaq ishte 'lufta'! KAS merr vendimin përfundimtar: Ja kush do e udhëheqë PD-në në zgjedhjet e 14 majit. Publikohet DOKUMENTI

Kaq ishte 'lufta'! KAS merr vendimin përfundimtar: Ja kush do e
x
BREAKING NEWS

Gërdeci/ Gjykata e Posaçme jep vendimin për Fatmir Mediun

Gërdeci/ Gjykata e Posaçme jep vendimin për Fatmir Mediun
x
BREAKING NEWS

Nis seanca për Fatmir Mediun. Zbardhen kërkesat e SPAK dhe avokatëve

Nis seanca për Fatmir Mediun. Zbardhen kërkesat e SPAK dhe
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Aferat e Kryemadhit me oligarkët rusë vetëm ‘maja e ajsbergut’, Meta-Berisha fshehin miliona euro pasuri të pajustifikuara nëpër botë, ja pronat e tyre sekrete në Shqipëri që pritet të sekuestrohen

Frrok Çupi: Aferat e Kryemadhit me oligarkët rusë vetëm
x
BREAKING NEWS

U dënua me 21 vite burg për vrasjen e Azem Hajdarit, Izet Haxhia bën rekurs në Gjykatën e Lartë, ja saga 24-vjeçare e përplasjeve të tij me Berishën dhe tentativa për ta eliminuar në 2019 kur do padiste ish-kryeministrin 

U dënua me 21 vite burg për vrasjen e Azem Hajdarit, Izet Haxhia
x

Gossip

Olta fton Luizin në kërcim, shikoni reagimin epik të Kiarës: Ç’po më shohin sytë...

Olta fton Luizin në kërcim, shikoni reagimin epik të Kiarës:

Vëllai i Madh u ka vendosur mbrëmë vonë muzikë banorëve, të cilët kanë nisur duke kërcyer.

Në një moment ku Luizi Ejlli dhe Kiara Tito janë të ulur në divan, pranë tyre shkon Olta Gixhari dhe fton këngëtarin për të kërcyer. Ai e pranoi ftesën e aktores dhe u ngrit për të kërcyer.

Olta kishte në duar një gotë verë dhe i thotë Kiarës që t’ia mbajë, por moderatorja refuzon.

Olta: Ok, na e mbaj i çik gotën e verës

Kiara: Jo, jo, jo, s’do jua mbaj unë

Kiara: Jo, lërjani dikujt tjetër, ç’janë këto muhabete

Luizi: Kërcejmë edhe me gotë, të dy me dorë në gotë

Kiara: Ç’po më shohin sytë

Olta: Jemi në armëpushim

Më të lexuarat