BREAKING NEWS

Aksident me vdekje/ Përplasen dy makina, policia del me njoftimin zyrtar

Aksident me vdekje/ Përplasen dy makina, policia del me njoftimin zyrtar
x
BREAKING NEWS

Berisha reagon pas deklaratës së Ramës për Kurtin: Kërkon mëshirë nga Perëndimi për aferën McGonigal

Berisha reagon pas deklaratës së Ramës për Kurtin:
x
BREAKING NEWS

Ndodh sërish në Bulqizë! Banorët u helmuan nga ndotja e ujit të pijshëm, reagon policia

Ndodh sërish në Bulqizë! Banorët u helmuan nga ndotja e ujit
x
BREAKING NEWS

Grupi Parlamentar i PD del me thirrjen e fortë ndaj SPAK dhe kërkon dorëheqjen e ministres së njohur

Grupi Parlamentar i PD del me thirrjen e fortë ndaj SPAK dhe kërkon
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha paralajmëron arrestimin e bujshëm: Mbani frymën njerëz, do na e thojë vetë kryeministri

Artan Hoxha paralajmëron arrestimin e bujshëm: Mbani frymën
x
BREAKING NEWS

Tensionet në veri, Rama i ashpër me Kurtin: Dëgjo BE-në dhe tërhiq policinë

Tensionet në veri, Rama i ashpër me Kurtin: Dëgjo BE-në dhe
x
BREAKING NEWS

Tensionet në Veri pas emërimit të 4 kryetarëve të komunave, BE sërish thirrje Kosovës: Të mbahen zgjedhje të jashtëzakonshme, situata duhet…

Tensionet në Veri pas emërimit të 4 kryetarëve të
x
BREAKING NEWS

Emri/ Kërcet thika në Sarandë, plagoset në kokë dhe sqetull 54-vjeçari, zbardhen detajet e para

Emri/ Kërcet thika në Sarandë, plagoset në kokë dhe
x

Gossip

Olta me nervat "tel", Luizi nuk e lë rehat dhe i dërgon një tjetër filxhan: Do e thyesh?

Olta me nervat "tel", Luizi nuk e lë rehat dhe i dërgon

Olta Gixhari nuk i ka mbajtur dot lotët mëngjesin e sotëm dhe ka shpërthyer. Aktorja ka zbuluar se është zgjuar shumë e mërzitur dhe më pas u ul në një cep vetëm ku nisi të qante.

Asaj iu afrua Valbona Mema dhe Armaldo Kllogjeri për ta qetësuar, por ishte e kotë. Teksa po bisedonte me Maestron, Olta siç kishte një filxhan në dorë e përplasi në tokë.

Pak më vonë shkon Luiz Ejlli pranë saj me një filxhan në dorë dhe e pyet nëse e do për ta thyer. Këtu ndërhyn Armaldo që i thotë ‘vjen e bën humor pa lidhje’.

Pjesë nga biseda:

Olta: Unë nuk di, kaq. Unë nuk di të transmetoj ndjenjat dhe mendimet e mia. I transmetuakam gabim, se nuk e kanë fajin këto që më keqkuptojnë. Faji është i imi që nuk di ti transmetoj

Luizi: Do e thyesh?

Olta: Jo

Luizi: Merre

Olta: Lëre këtu

Luizi: E kam prej mend

Olta: Nuk e dua tani

Luizi: Kur të duash më thuaj, ta sjell se kërcet më fort

Armaldo: Vjen bën humor pa lidhje

Olta: Nuk ka gjë

Luizi: Nuk është humor, do me shfry