BREAKING NEWS

Detaje të reja nga ngjarja në Përmet/ Pushimet kthehen në tragjedi, 24-vjeçari vrau nënën 4 ditë pasi u rikthyen në Shqipëri

Detaje të reja nga ngjarja në Përmet/ Pushimet kthehen në
x
BREAKING NEWS

Aksidenti në Rrëshen, shkon në 7 numri i të plagosurve, mes tyre 3 fëmijë

Aksidenti në Rrëshen, shkon në 7 numri i të plagosurve, mes
x
BREAKING NEWS

Shtëpia e Bardhë përshëndet Albin Kurtin për zgjidhjen e konfliktit dhe i kërkojnë Vuçiçit të ulë tensionet

Shtëpia e Bardhë përshëndet Albin Kurtin për zgjidhjen
x
BREAKING NEWS

Udhëtimi sekret i shefit të CIA-s në Kinë, çfarë misteri fsheh vizita e tij?

Udhëtimi sekret i shefit të CIA-s në Kinë,
x
BREAKING NEWS

Tronditëse në Përmet, 24-vjeçari vret nënën e tij

Tronditëse në Përmet, 24-vjeçari vret nënën e
x
BREAKING NEWS

Shmanget konflikti i shekullit, tension në ngushticën e Tajvanit, kinezët provokojnë amerikanët

Shmanget konflikti i shekullit, tension në ngushticën e Tajvanit,
x
BREAKING NEWS

Joe Biden nënshkruan marrëveshjen e borxhit, SHBA shmang falimentimin

Joe Biden nënshkruan marrëveshjen e borxhit, SHBA shmang falimentimin
x
BREAKING NEWS

Aksident me vdekje/ Përplasen dy makina, policia del me njoftimin zyrtar

Aksident me vdekje/ Përplasen dy makina, policia del me njoftimin zyrtar
x

Gossip

Olta qan për largimi ne Kiarës? Fansi i Luizit i kthehet aktores: Ai e nxori bllof

Olta qan për largimi ne Kiarës? Fansi i Luizit i kthehet aktores: Ai e

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon u diskutuan disa nga ngjarjet më të komentuara të ndodhura në shtëpinë e BBV.

E një prej tyre ishte reagimi i Luizit dhe Oltës pas daljes së Kiarës. Olta është përlotur dhe është shprehur se ia ndjen mungesën Kiarës. Gazmend Ujkashi, i deklaruar tashmë si një fans i lojës së Luizit e komentoi në këtë mënyrë.

“Olta s’po qan për Kiarën aty. Po qan se Luizi ia dështoi skemën. Ajo po priste që pas daljes së Kiarës, Luizi të vazhdonte miqësinë me të, por ai “ia dogji” këtë skemë”.