BREAKING NEWS

Përçarja e thellë brenda PD-së së vulës, vjen reagimi i parë i deputetit demokrat pas dorëheqjes

Përçarja e thellë brenda PD-së së vulës, vjen
x
BREAKING NEWS

Sot pretenca për Mediu, Gjykata merr vendimin e papritur për ish-ministrin

Sot pretenca për Mediu, Gjykata merr vendimin e papritur për
x
BREAKING NEWS

“Takoi bashkëpunëtorë në Durrës dhe...”/ Klodiana Lala zbulon lëvizjet e fundit të Vangjush Dakos pak para arrestimit nga SPAK

“Takoi bashkëpunëtorë në Durrës dhe...”/
x
BREAKING NEWS

Thellohet përçarja e opozitës, kërcënohet Gaz Bardhi: Grupimi paramilitar po hedh në erë PD-në

Thellohet përçarja e opozitës, kërcënohet Gaz Bardhi:
x
BREAKING NEWS

Emrat/ Tensionet në PD, dy deputetë japin dorëheqjen nga Kryesia

Emrat/ Tensionet në PD, dy deputetë japin dorëheqjen nga Kryesia
x
BREAKING NEWS

SPAK arreston dy zyrtarë brenda Drejtorisë së Burgjeve

SPAK arreston dy zyrtarë brenda Drejtorisë së Burgjeve
x
BREAKING NEWS

Nga ndërtimi i pallatit pa leje në qendër të Durrësit te tenderi me vlerë 22 mln lekë, Klodiana Lala zbardh dosjen e plotë që ‘fundosi’ ish-kryebashkiakun Vangjush Dakon

Nga ndërtimi i pallatit pa leje në qendër të Durrësit
x
BREAKING NEWS

Mbledhja e Kryesisë/ Zbardhen emrat e deputetëve dhe anëtarëve që votuan pro dhe kundër hapjes së garës për kreun e PD

Mbledhja e Kryesisë/ Zbardhen emrat e deputetëve dhe
x

Gossip

Olta shokon Kiarën dhe i jep mesazhin 'përvëlues': Po dole ti, do puth...Aktorja i zbërthen misionin e mirëmenduar që do trondis Luizin

Olta shokon Kiarën dhe i jep mesazhin 'përvëlues': Po

Etheve të nominimit ‘kokë më kokë’ mes Oltës dhe Kiarës sonte i vjen fundi në Prime ku do të shihet se cila do të lërë edhe shtëpinë.

Aktorja i dha mesazhin e fundit Kiarës duke ia bërë të qartë se pasi ajo të dalë do të puth Luizin, apasi do të jetë shumë i acaruar dhe do I them cfarë të më vijë në mendje, ato që më ka thënë ai natën që doli Maestro.

Natën që keni hyrë në suit, ka ardhur Luizi dhe më ka thënë hajde të të puth pask se je mërzitur pasi doli Maestro, janë fjalët që I ka thënë Olta Kiarës.

Po i thashë unë patjetër. Edhe ato batutat e veta që i ka ai therrëse. Pasi ai iku i thashë Deas që kam për t’ia kthyer. Kështu që po dole ti, mos e merr personale po ai ka ca hesape për të larë me mua.”- tha Olta.

Ndërkohë, Kiara iu përgjigj thjesht “shumë mirë”.