BREAKING NEWS

Nuk ndalet 'kriza' e Euros dhe Dollarit, mësoni se ç'po ndodh me monedhat e tjera të huaja

Nuk ndalet 'kriza' e Euros dhe Dollarit, mësoni se
x
BREAKING NEWS

Rudina Hajdari pranon takimet me Agron Nezën, zbulon se çfarë është diskutuar mes tyre

Rudina Hajdari pranon takimet me Agron Nezën, zbulon se çfarë
x
BREAKING NEWS

Tragjedia e Gërdecit/ Gazetari ngre dyshimet e forta: Fatmir Mediu mund të dalë si i përdorur

Tragjedia e Gërdecit/ Gazetari ngre dyshimet e forta: Fatmir Mediu mund
x
BREAKING NEWS

Pritet kthesa e motit! Acari dhe i ftohti "mbërtheu" vendin, zbuloni se çfarë nga pret sot

Pritet kthesa e motit! Acari dhe i ftohti "mbërtheu" vendin,
x
BREAKING NEWS

Jo vetëm pagesa për hotele luksoze, zbulohet vila që Ahmetaj përfitoi nga Klodian Zoto

Jo vetëm pagesa për hotele luksoze, zbulohet vila që Ahmetaj
x
BREAKING NEWS

Gazetari Hoxha ngre tonet: Mjerë kush shkon atje, ferri është mbi tokë!

Gazetari Hoxha ngre tonet: Mjerë kush shkon atje, ferri është mbi
x
BREAKING NEWS

Skandali Inceneratorëve/ Pagesat për Arben Ahmetajn nga Klodian Zoto, ish prokurori zbardh detaje të forta: Indicie të rëndësishme...

Skandali Inceneratorëve/ Pagesat për Arben Ahmetajn nga Klodian Zoto,
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha ka një mesazh për kryeministrin Rama: Armiku i brendshëm është më i rrezikshëm se ai i jashtëm

Artan Hoxha ka një mesazh për kryeministrin Rama: Armiku i
x

Gossip

"Oltën s'e zë gjumi", psikologia analizon banorët: Luizi ja fut një tra, la, la e një të gërrhitur natën, ja çfarë duhet të kishin bërë 6 muaj më parë

"Oltën s'e zë gjumi", psikologia analizon banorët:

Psikologia Suela Kalaja thotë se personazhet që kanë shkuar në Big Brother "duhet të kishin shkuar të paktën 6 muaj më parë te psikologu".  

Sipas saj Olta është persoanzh i cili dhe pse ua di vlerat të tjerëve i sulmon.

Teksa bën një krahasim të saj me Luizin ajo thotë se "Luizi ja fut një tra la la dhe këndon. Ja fut dhe një të gërrhitur natën, por Oltën nuk e zë gjumi".

Suela Kalaja: Ish dretjoreshën e kam pasur si Olta. Çfarëdolloj vlere të shihet te individët nënë vete nëse do të shihte se kishte mbivlera do ti sulmonet duke ja ditur vlerat. Pasi ti personat me çrregullime narcistike janë persona që jan dinë vlerën tjetrit por e sulmojnë.

"Luizi ja fut një tra la la dhe këndon. Ja fut dhe një të gërrhitur natën, por Oltën nuk e zë gjumi. Nëse nxjerrin video të kaluarës është e padrejtë.  Ku a shqiptar që nuk gënjen, vetëm të vërteta nuk themi", tha ajo në emisionin "Jeto me Orën" .