Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Olti Curri thumbon daljen e Klaudia Pepës në “Kënga Magjike”

Postuar: 05/12/2018 - 22:35

Ka startuar mbrëmjen e sotme nata e parë e festivalit “Kënga Magjike”, ku krah Ardit Gjeres, bashkëprezantuese janë Bora Zemani dhe Klaudia Pepa.

Në nisje të kësaj mbrëmjeje, Bora e Klaudia dolën me “skuadrat” e tyre, ku Borën e shoqëronin futbollistë e Klaudia disa balerinë të “Amici”.

Këtë detaj e ka komentuar edhe Olti Curri, i cili në një postim ën Isntagram ka bërë humor duke shkruar: Ja Klaudia me Djemtë e Vjosës që në italisht quhet “I ragazzidi Maria”.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/05/2019 - 23:01

Almeda Abazi ka postuar për herë të parë foto me djalin dhe bashkëshortin e saj Tolgahan.Djali i tyre erdhi në jetë më 5 Maj të këtij viti dhe çifti zgjodhi të pagëzojë me emrin Efehan.

Postuar: 21/05/2019 - 20:40

Këngëtarja e njohur Afërdita Dreshaj është shumë aktive në rrjetet sociale.

Postuar: 21/05/2019 - 20:22

 Nëse është dikush që ka bërë ndryshime rrënjësore në pamjen e saj, ajo është Rudina Demacaj

Postuar: 21/05/2019 - 20:20

Moderatorja Dojna Mema është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon foto dhe video nga përdi

Postuar: 21/05/2019 - 19:01

Pakkush është në dijeni që  kur takon Papën ekziston një kod i caktuar veshjeje.Njësoj si në

Postuar: 21/05/2019 - 17:12

 Ditën e djeshme, Arbana Osmani dha alarmin në mesin e fansave në rrjetin social Instagram,

Postuar: 21/05/2019 - 16:44

Ai u përfol gjerësisht në media për lidhjen romantike me moderatoren simpatike Jonida Vokshi.Sard