BREAKING NEWS

"Alienët na kanë pushtuar", numër stratosferik raportimesh për UFO-t në Itali, ja rasti i paprecedentë që ka kapur radari në aeroportin Malpensa në Milano dhe lidhja me pandeminë e COVID-19

"Alienët na kanë pushtuar", numër stratosferik
x

Gossip

‘Opinioni juaj nuk paguan faturat e mia’, fotoja e modeles së famshme shqiptare shkakton “tërmet” në rrjet

‘Opinioni juaj nuk paguan faturat e mia’, fotoja e modeles së

Adrola Dushi është një nga modelet më të bukura shqiptare dhe kjo s’ka nevojë për diskutime.

Ajo është shpërngulur prej disa kohësh në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku jeton me familjarët e saj dhe ku ajo vet ka vazhduar karrierën në modeling.

Modelja dje ka postuar një foto“topless”, teksa flokët e gjatë kaçurrela i ka lëshuar para. 

Në postimin e saj, nuk kanë munguar komentet e ndjekësve, të cilët e kanë komplimentuar për look-un teksa Adrola shkruan: 'Opinioni juaj nuk paguan faturat e mia'.

Kjo është një ndër fotot më të komentuara të Adrola Dushit duke marrë mbi 30 mijë like dhe rreth 200 komente.

‘Opinioni juaj nuk paguan faturat e mia’, fotoja e modeles së