BREAKING NEWS

SPAK rrëzon Fatmir Mediun, bie kërkesa për 90 dëshmitarët e mbrojtjes, GJKKO thërret Shkëlzen Berishën dhe 71 dëshmitarë të akuzës për aferën e “Gërdecit”

SPAK rrëzon Fatmir Mediun, bie kërkesa për 90
x
BREAKING NEWS

Hyn në skenë njeriu i amerikanëve që do fundosë Shkëlzen Berishën, ja çfarë pritet të thotë dëshmitari “kyç” i tragjedisë së Gërdecit

Hyn në skenë njeriu i amerikanëve që do fundosë
x
BREAKING NEWS

SPAK nuk i ndahet Saimir Tahirit, ish-ministrit i merret nën hetim pasuria pas sinjaleve të shërbimeve të huaja

SPAK nuk i ndahet Saimir Tahirit, ish-ministrit i merret nën hetim pasuria
x
BREAKING NEWS

Dosjet e SPAK për përgjimet në “EncroChat” dhe “Sky” me kriminelët, Balla paralajmëron "tërmet" në Policinë e Shtetit

Dosjet e SPAK për përgjimet në “EncroChat” dhe
x
BREAKING NEWS

Shkalafitet çeta anti-amerikane Berisha-Bardhi, bie numri i pjesëmarrjes të deputetëve, nis dezertimi nga aksioni politik i ish-sekretarit të Përgjithshëm të PD

Shkalafitet çeta anti-amerikane Berisha-Bardhi, bie numri i
x
BREAKING NEWS

Edi Rama merr udhëzime nga Vuçiç për situatën në veri të Kosovës, ja dokumenti që zbërthen prapaskenat e bujshme

Edi Rama merr udhëzime nga Vuçiç për situatën
x
BREAKING NEWS

OLAF do të vijojë hetimet për fondet nga IPARD II; Nuk programohen disbursime nga programi deri në 2025

OLAF do të vijojë hetimet për fondet nga IPARD II; Nuk
x
BREAKING NEWS

Tradhtari Edi Rama përballë heroit Albin Kurti si Esat Pashë Toptani përballë Ismail Qemalit

Tradhtari Edi Rama përballë heroit Albin Kurti si Esat Pashë
x

Gossip

Ori Nebiaj nuk i ndahet ekranit, a po paralajmëron një rikthim të bujshëm në Top Channel Isli Islami? Ja fotoja që tregon gjithçka

Ori Nebiaj nuk i ndahet ekranit, a po paralajmëron një rikthim të

Deri sezonin e kaluar televiziv, Ori Nebiajn dhe Isli Islamin i pamë dhe i dëgjuam për disa vite si drejtues të “Wake Up” në Top Channel, ku duhet thënë se nuk ‘shkëlqyen’, duke e bërë shumë të mërzitshëm emisionin.

Më pas Ori vendosi ta vazhdonte karrierën si drejtuese e “Për’puthen”, për pak muaj, derisa mori rolin si deputete në Parlamentin e Shqipërisë, ndërsa Islin e pamë si konkurent në “DWTS” e më pas të përkushtuar në biznes e në radio, por larg Top Medias.

Megjithatë “partnerët në krim” duket se kanë vendosur të rikthehen dhe këtë e ka bërë me dije vetë Isli nëpërmjet një postimi në Instagram. Kështu, moderatori ka postuar një foto krah Orit, ku shkruan: “Projekte të mrekullueshme” dhe atë cilësimin si partnerë që ne e përdorëm pak më parë.

Nuk dihet nëse bëhet vërtetë për një projekt në ekran, pasi nuk kanë zbuluar detaje, mund të jenë edhe në radio, ndoshta edhe në biznes, ose thjesht Isli thjesht po lëshon ‘shashka’.

Ori Nebiaj nuk i ndahet ekranit, a po paralajmëron një rikthim të