BREAKING NEWS

Cila PD regjistrohet në zgjedhjet vendore? Kreu i KQZ habit me përgjigjen

Cila PD regjistrohet në zgjedhjet vendore? Kreu i KQZ habit me
x
BREAKING NEWS

Skandali McGonigal, thirrja e fortë e Rudina Hajdarit: Rama do të hetohet nga FBI, SPAK të bashkëpunojë me amerikanët

Skandali McGonigal, thirrja e fortë e Rudina Hajdarit: Rama do të
x
BREAKING NEWS

Ndihmës Sekretarja amerikane e shtetit vizitë në Tiranë, ja çfarë pritet të diskutohet

Ndihmës Sekretarja amerikane e shtetit vizitë në Tiranë, ja
x
BREAKING NEWS

Regjistrimi në KQZ/ Celibashi zbulon çfarë pritet të ndodhë me PD-në

Regjistrimi në KQZ/ Celibashi zbulon çfarë pritet të
x
BREAKING NEWS

"Berisha sheh ëndrra me sy hapur", Bejko ironizon hapur ish kryeministrin: Me miellin e amerikanëve s'bëhet shaka

"Berisha sheh ëndrra me sy hapur", Bejko ironizon hapur ish
x
BREAKING NEWS

"Rama takon anëtarët e FBI-së se jemi partnerët strategjikë", deputeti socialist për çështjen "McGonigla": Dezinformim, s'ka hetim për kryeministrin

"Rama takon anëtarët e FBI-së se jemi partnerët
x
BREAKING NEWS

Revoltohet Ylli Manjani, shpërthen keq në emision, grushton tavolinën: Nuk paska shteti para për pajisjet e zgjedhjeve?!

Revoltohet Ylli Manjani, shpërthen keq në emision, grushton
x
BREAKING NEWS

Çështja e McGonigal, Blushi del me reagimin: Rama korruptoi zyrtarin e FBI-së

Çështja e McGonigal, Blushi del me reagimin: Rama korruptoi zyrtarin
x

Gossip

Ori Nebiaj ulet në karrigen e politikës, Arjan Konomi ‘i qan hallin”, por moderatorja nuk ia lë mangët: Do apo s’do ti...

Ori Nebiaj ulet në karrigen e politikës, Arjan Konomi ‘i qan

Ori Nebijaj mbylli eksperiencën e saj në "Përputhen" dhe tanimë do ta shohim deputete në parlament.  “Është hera ime e parë në jetë që lë në mes një punë të nisur. Por jam e justifikuar pasi kam një qëllim disi më madhor pasi do të duhet të jem në një tjetër mision. Mendoj që këtë mision për aq sa isha e bëra ashtu, në karakterin dhe identitetin tim”, u shpreh ajo në mbyllje të emisionit të premten. 

Pas largimit të Orit, opinionisti Arjan Konomi ka postuar në Instagram disa foto me moderatoren dhe i ka uruar suksese duke i dhënë edhe këshilla. 

“Ishte nje pervoje e bukur te punoje me ty Ori.  Shume suksese ne karrieren tende te re! Jam i sigurt se ke per te qene nje ze i forte ne parlamentin tone, ne kete politike te mbrapshte qe ka nevoje per ty e per njerez me ndershmerine, kurajon dhe pergatitjen tende! …dhe pse ta qaj hallin me ke do kesh te besh !!!”, ka shkruar Konomi.

Nuk ka munguar dhe një koment nga Ori, e cila i përgjigjet: "Do apo s'do tanime do behesh pjese e hallit tim! Nuk me shpeton dot!".