BREAKING NEWS

Zbardhen të tjera detaje të forta/ Publikohen fotot dhe emrat e atentatorëve të biznesmenit Dhima. Përdornin uniforma dhe ID të RENEAS dhe lëviznin lirisht në vend

Zbardhen të tjera detaje të forta/ Publikohen fotot dhe emrat e
x

Gossip

Orinda Huta e shqetësuar, tregon problemin që ndeshi sapo hyri në Tiranë: Torturuese! Çfarë po ndodh me këtë vend?

Orinda Huta e shqetësuar, tregon problemin që ndeshi sapo hyri në

Moderatorja e njohur, Orinda Huta ka treguar një prej shqetësimeve të saj që lidhet me trafikun në Tiranë, që duket se ia ka bërë mjaft të vështirë lëvizjen në kryeqytet. “Çfarë po ndodh me këtë vend?! Më shpejt erdha nga Belgjika, sa po futem në Tiranë. Torturuese”, ka shkruar Huta në ‘Instastory’ ku duken dhe pamjet e trafikut të rënduar mes shumë automjetesh.

Orinda ka ndarë dhe më parë probleme të ndryshme që has gjatë përditshmërisë, duke u treguar mjaft transparente edhe në rrjetet sociale. Kujtojmë dhe se është hera e parë që personazhe publikë tregojnë se sa probleme i sjell trafiku në kryeqytet apo mungesa e vendeve të parkimit.

Orinda Huta e shqetësuar, tregon problemin që ndeshi sapo hyri në

Më të lexuarat