Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Orinda Huta një ‘zonjë’ e vërtetë për shtëpi, do habiteni nga pazaret që ka bërë

Postuar: 15/08/2018 - 16:01

Pas martesës duket se Orinda Huta është shndërruar në një ‘zonjë’ të vertetë për shtëpi. Sot moderatorja është zgjuar herët dhe ka bërë pazaret.

Por ndryshe nga zonjat e tjera të shtëpisë që zgjohen herët për të blerë ushqime, Orinda ka bërë të tjera pazare. Moderatorja ka blerë lule. Orinda ka publikuar fotot në Instastory, ku shfaqen shumë lule natyrale.

“Pazaret e mëngjesit”, shkruan ajo, që duket se është tunduar që në mëngjes nga aroma e luleve natyrale.

Screenshot_2018-08-15-10-39-23-e1534323416554.png

Screenshot_2018-08-15-10-39-25-e1534323462973.png

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 7

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/11/2018 - 14:02

Aktorja e famshme prej 3 vitesh ka qenë e lidhur me  një muzikant me të cilin është njohur n

Postuar: 19/11/2018 - 12:58

Gazetari i njohur Olti Curri ka tërhequr gjithmonë vëmendjen e publikut me deklaratat e tij të bë

Postuar: 19/11/2018 - 12:23

Bebe Rexha është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në tregun muzikor botëror.

Postuar: 19/11/2018 - 09:43

Vitin e kaluar u komentua shumë përplasja e Fjolla Morinës me Adelina Ismajlin pas një deklarate

Postuar: 19/11/2018 - 09:36

Këngëtarja e njohur e "Spice Girls", Melanie Brown, e njohur ndryshe si Mel B, ka publi

Postuar: 19/11/2018 - 09:34

Ish-bashkëshortja e reperit të njohur P Diddy, u nda nga jeta para 3 ditësh.