BREAKING NEWS

Publikoi videon e Lefter Allës duke thithur kokainë, Artan Hoxhën e thërrasin në Polici, vjen reagimi që nuk pritej i Blendi Fevziut

x

Gossip

Orinda Huta ‘refuzon’ dashurinë e adoleshencës, nuk do ta besoni kë zgjedh mes Florit dhe Elvana Gjatës

Orinda Huta është një nga këngëtaret që rrëmbeu që në fillimet e karierrës së saj zemrat e publikut. Pavarësisht se tashmë ajo është një moderatore, Orinda mbahet mend për romancën e shumëpërfolur me Flori Mumajesin, kur ishte adoleshente, 17 vite më parë.

 
Së fundmi, bukuroshja bjonde është vënë përballë një dileme të vështirë. Në emisionin “Mirage”, Orinda moderatores i kërkuan të zgjedhë mes Elvana Gjatës dhe Flori Mumajesit. Teksa u mendua pakëz Orinda u shpreh se kjo gjë nuk ishte e drejtë, pasi dyshja kanë ‘konflikte interesi’, referuar tashmë ndarjes së tyre.
 
“Tani, krahasimi është pak i pavend. Kanë dhe konflikt interesi me njëri-tjetrin prandaj është njëçik i pavend (qesh). Elvana është e shkëlqyer, Flori gjithashtu në punën e vet, por le të themi që po shkoj për forcën e gruas, për Elvanën,”- tha Orinda duke qeshur.