BREAKING NEWS

“Më tha shtyhu pas dhe nxori armën...”/ Efektivi zbulon se çfarë ndodhi mes Ludian Zaimit dhe Çaush Saliasit para vrasjes

“Më tha shtyhu pas dhe nxori armën...”/ Efektivi zbulon se
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama i jep postin e rëndësishëm ish-deputetes Vasilika Hysi

Kryeministri Rama i jep postin e rëndësishëm ish-deputetes
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama bën ndryshime të rëndësishme në qeveri

Kryeministri Rama bën ndryshime të rëndësishme në
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron arrestimin e gjyqtarit të njohur, ja çfarë e ka fundosur

Spartak Ngjela paralajmëron arrestimin e gjyqtarit të njohur, ja
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet për kreun e PD-së/ Komisioni hap kutitë e votimit, sa vota morën Berisha dhe Elezi

Zgjedhjet për kreun e PD-së/ Komisioni hap kutitë e votimit, sa
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Vjen lajmi i mirë nga Infektivi, boshatiset spitali

Covid-19 në Shqipëri/ Vjen lajmi i mirë nga Infektivi, boshatiset
x
BREAKING NEWS

I mituri plagoset me armë zjarri, niset me helikopter drejt Tiranës

I mituri plagoset me armë zjarri, niset me helikopter drejt Tiranës
x
BREAKING NEWS

“Është e dhimbshme që të hapësh ekranin dhe pas 30 vitesh të shohësh...”/ Deklarata e fortë e Robert Papës: Edi Rama nuk do të e jap këtë të drejtë nëse vërteton që...

“Është e dhimbshme që të hapësh ekranin dhe pas
x

Gossip

Orinda Huta tregon momentin kur i ndryshoi jeta përgjithmonë, publikon pamjet për herë të parë

Orinda Huta tregon momentin kur i ndryshoi jeta përgjithmonë, publikon

Moderatorja Orinda Huta u bë nënë për herë të pare më 15 korrik. Ajo dhe partneri, Turjan Hysko e pagëzuan vogëlushen me emrin Atara. Menjëherë pas lindjes çifti zbuloi portretin e saj, dhe shpesh ndajnë me ndjekësit foto të ëmbla.

Orinda tregon herë pas here se si kujdeset për vajzën dhe së fundmi duket se ka marrë kritika për mënyrën se si e ushqen.

Së fundmi, ajo ka publikuar foton e parë të vajzës Atara kur erdhi në jetë. Padyshim që ky është momenti kur moderatores i ndryshoi jeta përgjithmonë. Ishte një fans që i kërkoi asaj ta ndante këtë gjë dhe ajo nuk nguroi.

Orinda Huta tregon momentin kur i ndryshoi jeta përgjithmonë, publikon