Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Orjola Marashi tërbon rrjetin, pozon me këmishën e hapur (Foto)

Postuar: 23/10/2018 - 20:59

Modelja e njohur Oriola Marashi, njihet për format e saj provokuese. Modelja komentohet gjithmonë nga ndjekësit e saj për hiret dhe fotot që shpërndan.

Së fundmi, Marashi ka publikuar një foto në Instastory, ku shfaqet me një këmishë të hapur dhe gjoksin jashtë.

Fotoja është komentuar gjerësisht nga ndjekësit e saj të cilët e kanë pëlqyer këtë foto.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/03/2019 - 20:04

Ish-ylli i “Made In Chelsea” Millie Mackintosh aktualisht është duke shijuar pushime në Filandë por u sigurua që ndjekësit e saj të shumtë në rrjetet sociale, të shikonin se si po ia kalon.

Postuar: 18/03/2019 - 19:51

Mbretëresha Elizabeth e ka refuzuar propozimin për pavarësi të Princ Harry-t dhe Meghan Markle.

Postuar: 18/03/2019 - 19:39

Andrra Destani që prej momentit që u bë gruaja e këngëtarit Sinan Hoxha, diskutohet vazhdimisht n

Postuar: 18/03/2019 - 16:43

Gjyste Vulaj është një nga emrat e njohur të muzikës shqiptare.Ajo njihet gjithashtu edhe për fiz

Postuar: 18/03/2019 - 15:38

Moderatoja e njohur Arbana Osmani  është përfolur shumë për lidhjen e saj me regjisorin Edua

Postuar: 18/03/2019 - 14:32

Aktori turk Ozcan Deniz, i njohur si "Kahramani" nga seriali "Një pjesë e imja&quo

Postuar: 18/03/2019 - 14:05

Fama, jo gjithmonë, sjell pasoja pozitive në jetën e njerëzve të njohur.