BREAKING NEWS

“Do të nisë së shpejti”, Spartak Ngjela paralajmëron lëvizjen që do të luftojë korrupsionin politik në nivele të larta: Do jetë fundi i...

“Do të nisë së shpejti”, Spartak Ngjela
x

Gossip

Pa asnjë kompleks, Fifi tregon kush e meriton fitoren tek “Kënga Magjike”

Pa asnjë kompleks, Fifi tregon kush e meriton fitoren tek “Kënga

Fifi është një ndër pretendetet kryesore për të fituar çmimin e parë në “Kënga Magjike”.Që pas prezantimit të projektit të saj “Mbarova”, kënga u pëlqye shumë nga publiku dhe të gjithëve na tërhoqi vëmendje teksi i saj.

Ditën e sotme teksa po mbahet nata finale e festivalit, sigurisht që të gjithë kanë një qëllim ‘fitoren’.

E pyetur nga gazetarët se kush mendon se do e fitojë Fifi ka treguar se dëshirën më të madhe e ka që të fitojë vetë.

“Unë kam lënë Zotin para unë pas. Nëse e kam merituar le ta fitoj, nëse e meriton dikush tjetër sërish shumë mirë. Jo për t’u treguar modeste ama realisht mendoj që kush e meriton ta fitojë” shprehet këngëtarja.

E pyetur nëse është më mirë solo apo në bashkëpunim, këngëtarja tregoi: “Sot kam qënë më e qetë dhe më e çliruar. Jam shumë e lumtur që dola mirë”.