BREAKING NEWS

795 raste të reja me koronavirus 24 orët e fundit, Ministria e Shëndetësisë jep detajet

795 raste të reja me koronavirus 24 orët e fundit, Ministria e
x

Gossip

Pa filtra dhe pa photoshop, Orinda Huta i befason të gjithë me foton nga plazhi

Pa filtra dhe pa photoshop, Orinda Huta i befason të gjithë me foton

Sot jetojmë në epokën e teknologjisë dhe rrjeteve sociale, në epokën e imazhin dhe jo përmbajtjes. Një nga komplekset më të mëdha të njerëzve është që të duken sa më bukur në fotot që publikojnë, pasi aty kanë ndjekësit e tyre e nuk duan të "turpërohen".
Me ardhjen e verës kjo ndjenjë bëhet më e fortë pasi nuk kemi shumë rroba që të mbulojmë defektet tona.

Teksa të gjithë kujdesen në maksimum që të mos kenë asnjë të metë, madje për këtë gjë ëprdorin dhe filtra apo aplikacione editimi, Orinda Huta ka zgjedhur të publikojë një foto ashtu siç është në realitet, pa filtra e pa photoshop.

Ajo ka publikuar një foto në shezlong buzë detit duke treguar barkun e saj pa muskuj. Mesa duket kjo gjë, origjinaliteti, i ka pëlqyer ndjekësve të saj të cilët nuk kanë nguruar t'i bëjnë komente pozitive.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Orinda Huta (@orindahuta) on

Më të lexuarat