BREAKING NEWS

Yuri Kim i dha mesazhin e fortë, Lulzim Basha bën lëvizjen urgjente

Yuri Kim i dha mesazhin e fortë, Lulzim Basha bën lëvizjen
x

Gossip

Pa filtra dhe pa syze, Aulona Musta publikon foton dhe i lë pa fjalë të gjithë

Pa filtra dhe pa syze, Aulona Musta publikon foton dhe i lë pa fjalë

 Aulona Musta është ndër moderatoret më të përfolura të ekranit, dhe me një karrierë të gjatë televizive.Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, dhe asnjëherë nuk ngurron të ndajë foto me fansat nga aktivitieti i saj ditor, dhe jo vetëm.

Së fundmi moderatorja ka publikuar një foto të 12 viteve më parë, ku duket shumë më ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim ditët e sotme.

'Fiks 12 vjet me pare, pa filtra, pa grim profesional dhe pa syze...eshte qejf ta shohesh veten ne fotot para 12 vitesh dhe ta njohesh', shkruan Aulona krahas fotos.

Më të lexuarat