BREAKING NEWS

Mblidhet sërish Task Forca, Ministria e Shëndetësisë del me njoftimin zyrtar për 8 rastet e dyshuara me koronavirus në Shqipëri

Mblidhet sërish Task Forca, Ministria e Shëndetësisë del me
x

Gossip

Pa të brendshme dhe me veshje të tejdukshme, këngëtarja shqiptare çmend rrjetin (Foto)