BREAKING NEWS

Fillon sëpata e SPAK mbi familjarët e Berishës, Shkëlzeni thirret si dëshmitar për “Gërdecin”, ja faksimilet që e fundosin, zbardhen provat që tregojnë djalin e “non gratës” si pronar në hije të biznesit të vdekjes, si i vendosi ministrat nën urdhrat e...

Fillon sëpata e SPAK mbi familjarët e Berishës, Shkëlzeni
x
BREAKING NEWS

Deklarata e SHBA për “non-gratën” dhe kërcitja e prangave për familjarët e tij “tërbojnë” Sali Berishën, kreu i “Foltores” akuza, kërcënime dhe sulme ndaj SPAK

Deklarata e SHBA për “non-gratën” dhe kërcitja e
x
BREAKING NEWS

Fillon “hemorragjia” te grupi i dezertorëve të PD, Dash Sula, Lefter Gështenja dhe “rapsodi” Gjekmarkaj distancohen nga Sali Berisha pas ultimatumit amerikan

Fillon “hemorragjia” te grupi i dezertorëve të PD, Dash
x
BREAKING NEWS

Plas sherri në çetën anti-amerikane, Berisha i pret shpresat Bardhit për Sekretar të Përgjithshëm, deklaron se Noka është numri 2, “Foltorja” presion Gjykatës së Lartë për vulën para se të krijojë parti të re

Plas sherri në çetën anti-amerikane, Berisha i pret shpresat
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi në SHBA midis Yuri Kim dhe Edi Ramës, pse kryeministri shqiptar censuroi takimin me ish-ambasadoren amerikane?

Çfarë ndodhi në SHBA midis Yuri Kim dhe Edi Ramës, pse
x
BREAKING NEWS

Rëndohen pozitat e Edi Ramës në SHBA, McGonigal pranon akuzën e ryshfetit 225 mijë USD për lobimin e kryeministrit shqiptar, ish-agjenti i FBI rrezikon 5 vite burg për dosjen shqiptare

Rëndohen pozitat e Edi Ramës në SHBA, McGonigal pranon
x
BREAKING NEWS

Pagat 900 euro në shtet, zbardhet kalendari i rritjes së rrogave në sektorin publik, ja kur do ta përfitojnë shtesat mësuesit, policët, ushtarakët, mjekët dhe infermierët

Pagat 900 euro në shtet, zbardhet kalendari i rritjes së rrogave
x
BREAKING NEWS

McGonigal pranoi akuzat për lobim kundër PD-së, Basha del me reagimin e fortë: Sali...

McGonigal pranoi akuzat për lobim kundër PD-së, Basha del me
x

Gossip

Paguhet për të sulmuar qeverinë? Flor Binaj ka një përgjigje për të gjithë

Paguhet për të sulmuar qeverinë? Flor Binaj ka një

Flor Binaj ishte i ftuar në programin 'Më prit në fundjavë' me Ermal Peçin teksa ndau me shumë kënaqësi rrugëtimin e mbarë të filmit të animuar 'Skëndërbeu'. Binaj tha se nisma është përkrahur shumë nga shqiptarë anë e mbanë botës fal donacioneve të bëra.

I pyetur nga Ermali se përse nuk ka kërkuar edhe mbështetje institucionale, aktori tha se shpesh në të tilla projekte suporti i tyre është minimal edhe pse mbetet i hapur ndaj çdo ndihme.
A është kthyer ai në një personazh jo të preferuar të politikës aktuale?

'Na mbyllën 'Piranjat' në ABC. Ka pasur raste ku më kanë penguar edhe shfaqje duke mos më dhënë salla teatri. Më xhonglojnë dhe nuk më japin një sallë teatri. Shumë shpejt do kem një shfaqje për publikun'.

Flor Binaj iu përgjigj edhe zërave se ai paguhet për të atakuar qeverinë apo se ndoshta pret ndonjë post politik për të ndryshuar qëndrim.
'E dëgjoj shpesh sidomos nga trimat e rrjeteve sociale tingëllon çuditshëm kur mendon ndryshe. Por këto njerëz që flasin kështu jetojnë si kali nuk dinë të shohin majtas djathtas', u shpreh Binaj.